Tak bawiliśmy się podczas festynu z okazji Dnia Dziecka

utworzone przez | maj 30, 2022 | Aktualności

Burmistrz Działdowa, Grzegorz Mrowiński oraz Miejski Dom Kultury byli organizatorami festynu z okazji Dnia Dziecka. Festyn odbył się 29 maja w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 i cieszył się ogromną frekwencją.

To była wspaniała impreza z okazji Dnia Dziecka. Było tanecznie, śpiewająco, twórczo, radośnie i słodko. Każde dziecko znalazło dla siebie coś interesującego. Program imprezy zapewnił wszystkim doskonałą zabawę.

– Mnóstwo dzieciaków, rodziców, wiele atrakcji, bogaty program artystyczny. Wszystko, co mieliśmy zaplanowane, odbyło się bez przeszkód, ku uciesze młodych uczestników. Program imprezy został przygotowany przez Miejski Dom Kultury w Działdowie we współpracy z Przedszkolem UMisia, Szkołą Muzyki i Tańca Art Music, Dance Academy, wspomogły nas panie z Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Działdowie i „Akademia Pastelowa”. To był dzień pełen wrażeń – mówi Sławomir Rutkowski, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Działdowie. – Nie zabrakło animacji, malowania twarzy, gier, zabaw zespołowych, balonów i baniek. A także kamery 360 – nowej atrakcji, jaką był nagrany pamiątkowy film. Odbyły się też warsztaty kick boxingu, rękodzieła i programowania.

Podczas festynu wręczone zostały nagrody zwycięzcom etapu gminnego konkursu „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”, zwycięzcom i uczestnikom etapu gminnego „Konkursu wiedzy o zamkach gotyckich”, odbyło się też losowanie nagród specjalnych wśród uczestników konkursu plastycznego „Ulubione miejsce w moim mieście – rodzinny spacer po Działdowie”. Nie zabrakło darmowej waty cukrowej i lodów.

Wiceburmistrz Działdowa, Andrzej Wiśniewski w imieniu burmistrza Grzegorza Mrowińskiego złożył wszystkim dzieciom (tym małym i dużym) z okazji ich święta serdeczne życzenia. Wręczał także nagrody w rozstrzyganych konkursach i gratulował zwycięzcom i uczestnikom.

(Na zdjęciu głównym dzieci z jedną  z atrakcji grupą animatorów „Wesołe Szczurki”)

(Galeria zawiera 152 zdjęcia z Festynu z okazji Dnia Dziecka, który odbył się w hali9 sportowej przy SP 2 w Działdowie. Na zdjęciach widać dzieci występujące na scenie, odbierające nagrody, publiczność siedząca na widowni, dzieci, uczestniczące w animacjach i zabawach)