Sylwester na działdowskim rynku – zapraszamy

utworzone przez | gru 27, 2023 | Aktualności

— Po trzech latach przerwy wracamy na rynek z działdowskim Sylwestrem — oficjalnie ogłosił podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego, burmistrz Grzegorz Mrowiński.


Stary rok będziemy żegnać a nowy witać z prowadzącym imprezę z DJ-em, Andrzejem Ando Kamińskim. Miasto zrezygnowało z fajerwerków.
— Nie muszę mówić, co przeżywają czworonogi w Noc Sylwestrową — dodał burmistrz. W zamian za to, punktualnie o godzinie 24.00 odbędzie się pokaz laserowy. Impreza startuje o godz. 23.00 i bawimy się do godz. 1.00. A te dwie godziny wyśmienitej zabawy zapewni nam Andrzej Ando Kamiński.
Andrzej Ando Kamiński od najmłodszych lat jest DJ-em i prezenterem radiowym. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął jako DJ klubowy, z czasem występując na wielkich festiwalach przed takimi artystami jak Tiesto, Armin van Buuren czy ATB. Jego głos brzmi znajomo? Pracował w kilku rozgłośniach radiowych m.in. w RMI FM, Planeta FM, Radiu Zet Gold, a obecnie można go słuchać w Popołudniówce w Radiu Wielkopolska. W swoim życiu zawodowym zagrał niezliczoną ilość imprez klubowych, wesel i festiwali, stawiając na jakość muzyki oraz sposób jej serwowania.

(na zdjęciu plakat informujący o imprezie sylwestrowej na działdowskim rynku)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content