Startujemy z kinem. Zapraszamy na darmowe pokazy filmowe w Kinie Apollo

utworzone przez | wrz 1, 2020 | Aktualności

Mamy dla Państwa świetną wiadomość. W piątek (4 września) w nowo wyremontowanym kinie Apollo Miejskiego Domu Kultury w Działdowie przy ul. Jagiełły 13, wyświetlone zostaną dwa premierowe seanse naszego kina.

— Mamy propozycję dla młodszych, jaki i dla starszych. Młodszą widownię zapraszamy na animację pt. “Śnieżka i Fantastyczna Siódemka”. Starszej widowni proponujemy film, który był nominowany do Oscara 2020 „Boże Ciało” — mówi Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Działdowie Sławomir Rutkowski.

godz. 17.00 – “Śnieżka i Fantastyczna Siódemka”

godz. 19.00 – „Boże Ciało”

Na każdy z filmów mamy dla mieszkańców Działdowa pulę 100 darmowych wejściówek. Seanse odbędą się z zachowaniem procedur związanych z pandemią Covid 19. Obowiązkowe jest posiadanie maseczki, dezynfekcja rąk i zachowanie jednego wolnego fotela obok. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy do kina przychodzi rodzina, wolnego miejsca nie musi zachowywać też opiekun osoby niepełnosprawnej i dziecka do lat 13. W takim przypadku osoby te mogą usiąść obok siebie zachowując odstęp jednego miejsca w rzędzie względem pozostałych widzów. Szczegółowe informacje dotyczące procedur bezpieczeństwa obowiązujących podczas seansów kinowych dostępne są na stronie www.mdkdzialdowo.pl w zakładce Kino.

Darmową wejściówkę dla dwóch osób można dostać w następujący sposób (jedna osoba może zarezerwować wejściówkę dla jednej lub maksymalnie dwóch osób). Chęć rezerwacji można zgłaszać dzwoniąc do Miejskiego Domu Kultury w Działdowie (tel. 23-697-21-92 w godzinach pracy biura), bądź wysyłając maila na adres: biuro@mdkdzialdowo.pl począwszy od wtorku 1 września od godz. 11.00. Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dzwoniąc lub pisząc maila należy podać swoje imię, nazwisko i nr telefonu (jest to spowodowane obostrzeniami związanymi z pandemią). Wejściówki do odebrania będą czekały w kasie w Miejskim Domu Kultury przy ul. Jagiełły 13, w piątek (4 września), w godzinach 14.00-16.30.

Zasady przetwarzania danych osobowych dostępne są na stronie www.mdkdzialdowo.pl w zakładce RODO.

Regulamin uczestnictwa – XI Festiwal Cittaslow

Każdy uczestnik wydarzeń otwartych (tj. pokazy kinowe, Festyn, Gala PWR) ma obowiązek zapoznania się oraz przestrzegania regulaminu, który jest dostępny na stronie https://www.dzialdowo.pl/regulamin-uczestnictwa-xi-festiwal-cittaslow/ oraz u organizatora.