Spektakl teatralny „Kobieta idealna” w działdowskim Domu Kultury

utworzone przez | wrz 9, 2021 | Aktualności

12 października zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury w Działdowie na spektakl teatralny „Kobieta idealna” w reżyserii Stefana Friedman i Adrianny Biedrzyńskiej.

W spektaklu w Działdowie wystąpią: Mikołaj Krawczyk, Wojtek Majchrzak, Katarzyna Jamróz, Michał Pietrzak. Bilety są do nabycia w cenie: 70 zł (normalne), 65 zł (grupowe, powyżej 10 osób) i 60 zł (seniorzy, 60+) w kasie Miejskiego Domu Kultury w Działdowie lub www.mdkdzialdowo.pl/kino.

O spektaklu:

Greta i Albert to małżeństwo aktorów, którzy wiodą szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku.

Czy należy się godzić z upływającym czasem? Każde z nich pokonuje problem na własny sposób. Greta stawia mu czoła za pomocą zabiegów chirurgii estetycznej powoli tracąc rysy twarzy, natomiast Albert biernie się jej poddaje… do czasu. Przyszłość… Co przyniesie kolejny dzień? I jak nie dać się zepchnąć ze sceny, nie tylko tej zwanej życiem?

W pewnym momencie w życiu małżeńskiego pojawiają się bracia. Modest to lekarz medycyny estetycznej oferującym Grecie wieczną młodość, a może i miłość? Jego starszy brat, Gerard to mecenas, który reprezentuje tylko bogatych i wpływowych klientów. Który z nich skrywa tajemnicę?

A gdyby pewnego dnia Twoja ciotka umarła i zapisała Ci w spadku siedemdziesiąt milionów dolarów? Mecenas Gerard musi skontaktować się z Gretą, żeby przekazać jej spadek. Od tej chwili gra toczy się o wysoką stawkę.

Albert przypadkowo odbiera telefon od mecenasa i wymyśla plan akcji, żeby jako Greta przejąć spadek. Nie spodziewa się, że mecenas już dokładnie wszystko zaplanował aby wyłudzić majątek. Kto ostatecznie wpadnie w czyją pułapkę i kto okaże się mistrzem blefu? Czy na pewno wszystko jest takie, jak nam się wydaje?

Wspaniała komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji, która na z humorem pokazuje rozterki każdego z nas. Sekret, spisek, zmowa, oszustwo, gierki, romans; jak się w tym wszystkim nie pogubić, skoro każdy ma coś do ukrycia? Wszyscy grają przemyślane przez siebie role. Uleczyć ich może tylko prawdziwa miłość, ale jak się połapać, kto jest kim, żeby odpowiednio ulokować uczucia?

(Na zdjęciu plakat informujący o wydarzeniu)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content