”Skandal” – występ Kabaretu „Czesuaf” w MDK

utworzone przez | kwi 13, 2023 | Aktualności, Wydarzenia

11 kwietnia sala widowiskowa w Miejskiego Domu Kultury w Działdowie po raz kolejny zapełniła się niemal do ostatniego miejsca. A to wszystko za sprawą występu kabaretu „Czesuaf”. Kabaret bawił działdowską publiczność przez dwie godziny.

Publiczność bawiła się świetnie, rozkręcając się ze skeczu na skecz. Nie zabrakło oczywiście wątków lokalnych i interakcji z widzami. Komicy zaprezentowali m.in. skecze, jak obsługa kasy samoobsługowej, spis powszechny czy spotkanie w restauracji

(Na zdjęciu głównym na scenie Domu Kultury w Działdowie stoją cztery osoby, kobieta i trzech mężczyzn)

(Galeria zawiera 62 zdjęcia, na których widać występ kabaretu „Czesuaf” w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Działdowie. Na zdjęciach, na scenie widać występujących artystów kabaretowych, kobietę i trzech mężczyzn, siedzą, stoją, rozmawiają. Na widowni siedzi publiczność)