Puchar Polski Strongman Działdowo 2019

utworzone przez | lip 4, 2019 | Aktualności

rhdr

Po raz trzeci do Działdowa zawitał Puchar Polski Strongman. W zawodach rozegranych w naszym mieście rywalizowało 9 zawodników. Wygrał Mariusz Dorawa.
Pl. Mickiewicza w sobotnie popołudnie (29 czerwca) wypełnił się setkami widzów, dopingujących najsilniejszych współczesnych gladiatorów, walczących w Pucharze Polski Strongman Działdowo 2019.

W zawodach zorganizowanych przez Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Inicjatyw Kulturalnych w Działdowie, zmierzyli się Marcin Wlizło, Mariusz Dorawa, Tomasz Lademann, Michał Węglicki, Adam Żuchowski, Jakub Szczechowski, Konrad Karwat,Maksymilian Mioduszewski, Michele Lestini.

Jako goście specjalni do Działdowa przyjechali również Robert Burneika, czyli popularny „Hardkorowy Koksu” oraz znani z GoogleBox Dominik Abus i Krzysztof Radzikowski. Imprezę poprowadził Tomasz Perek.

Puchar Polski Strongman 2019

Opublikowany przez Działdowo Sobota, 29 czerwca 2019

Puchar Polski Strongman w Działdowie zdobył Mariusz Dorawa, drugie miejsce zajął Tomasz Lademann, a trzecie Marcin Wlizło.

Poza konkurencjami dla strongmanów przygotowano również konkursy dla kibiców.

Imprezę po raz trzeci organizowało działdowskie Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Inicjatyw Kulturalnych. Partnerem wydarzenia był Miejski Dom Kultury w Działdowie, który zapewnił scenę i nagłośnienie i oświetlenie.

(fot. Karol Wrombel)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content