Piosenki, tańce i dobra zabawa na zakończenie roku kulturalnego [zdjęcia]

utworzone przez | cze 27, 2022 | Aktualności, Wydarzenia

24 czerwca w parku HDK w Działdowie odbyło się uroczyste zakończenie roku kulturalnego. Z koncertem i pokazem wystąpili wokaliści i tancerze z sekcji artystycznych Miejskiego Domu Kultury oraz  ich instruktorzy. 

na scenie w parku HDK, stoją dzieci, młodzież i dorośli, uczestnicy sekcji Miejskiego Domu Kultury podczas zakończenie raku kulturalnego

Wspólne fetowanie organizowane jest zawsze na zakończenie roku kulturalnego, który jest podsumowaniem działalności sekcji MDK. W programie było: wręczenie dyplomów i statuetek, występy artystyczne, gry i zabawy. Był czas na wspólną zabawę, wspomnienia i radość z rozpoczynających się właśnie wakacji.

Wystąpili wokaliści: Kalina Boberek, Maya Jankowiak, Lena Brodzińska, Marika Meredyk, Oliwia Barwińska, Ania Pergoł, Lena Masiak, Paweł Stachowiak, Martyna Świątkowska, Małgosia Mróz, Adam Cieśliński, Katarzyna Rogiewicz, Eliza Wierzchowska, Kalina Stefańska, Michał Grocki, Wiktoria Antkiewicz, Patrycja Szczęsna, oraz instruktorzy Ewelina Szambora i Daniel Chodyna. Z układami tanecznymi zaprezentowały się zespoły, działające pod okiem instruktor Aldony Demianiuk-Fojut: Actus, Fuks, Flash Dance. 

Burmistrz Działdowa, Grzegorz Mrowiński, dyrektor MDK Sławomir Rutkowski oraz instruktorzy podziękowali uczestnikom sekcji za rok twórczej pracy i dobrej zabawy.

– Serdeczne podziękowania należą się kadrze Miejskiego Domu Kultury i oczywiście dyrektorowi. W swoją pracę wkładają dużo serca, wdać, że dzieci są szczęśliwe i mogą rozwijać swój talent – powiedział burmistrz.

– Dziękuję rodzicom, którzy angażują się w rozwijanie pasji artystycznych swoich dzieci. Dziękuję uczestnikom sekcji, w naszym Domu kultury każdy znajdzie coś dla siebie – powiedział dyrektor MDK Sławomir Rutkowski.  
W sekcjach, działających w Miejskim Domu Kultury udział bierze ok. 200 dzieci.

(Na zdjęciu głównym, na scenie w parku HDK, stoją dzieci, młodzież i dorośli, uczestnicy sekcji Miejskiego Domu Kultury podczas zakończenie raku kulturalnego)

(Galeria zawiera 127 zdjęć, z zakończenia roku kulturalnego MDK w Działdowie, które odbyło się w parku HDK w piątek 24 czerwca. Na scenie występują (tańczą, śpiewają) dzieci i młodzież, przemawiają dorośli, na widowni siedzi publiczność. Na kolejnych zdjęciach widać wręczanie podziękowań)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content