“Pewni Niepewni” oswajali Śmierć

utworzone przez | maj 25, 2022 | Aktualności

We wtorek 24 maja miała miejsce 19 premiera przedstawienia teatralnego pt. “Kto się boi Pani EŚ” wg. scenariusza Marty Guśniowskiej, w wykonaniu grupy “Pewni Niepewni” działającej od 2004 roku w MDK  w Działdowie. 

stoi grupa aktorów na scenie Miejskiego Domu Kultury w Działdowie

“Pewni niepewni” po raz kolejny oswajali mroczny i niepokojący temat śmierci, oczywiście w komediowy sposób.
Reżyserem i instruktorem grupy  jest od początku jej istnienia Marzanna Bielecka-Maćkowiak. Nasza, działdowska publiczność nie zawiodła, miejsca w sali widowiskowo-kinowej, wypełnione były po brzegi. – Dziękuję bardzo serdecznie aktorom, którzy jednocześnie za każdym razem są kostiumologami, charakteryzatorami, oraz współpomysłodawcami przedstawień – mówi pani Marzanna. – Byli, jak zawsze niezawodni, wszyscy razem i każdy z osobna, dali z siebie, to co najlepsze.
W przedstawieniu wystąpili: Gabriela Nowak, Halina Kaczorowska, Urszula Rzeszotalska, Anna Miłosz, Katarzyna Janke, Karolina Skalska, Sylwia Pietrzak, Ewelina Panek-Łączyńska, Marek Lech, Adam Sienkiewicz, Joanna Grzybowska, Kaja Dziawgo, Alicja Gładysz – gościnnie z młodszej grupy teatralnej oraz po raz pierwszy na scenie zagrali: Izabela Łopińska i Łuksza Dziawgo.
– Dziękuję Danielowi Chodynie za montaż filmiku wspomnieniowego o Grzesiu Borowskim, za pomysł wizualizacyjny oraz za przygotowanie piosenki otwierającej przedstawienie – podsumowuje Marzanna Bielecka-Maćkowiak.   

(Na zdjęciu głównym stoi grupa aktorów na scenie Miejskiego Domu Kultury w Działdowie)

(Galeria zawiera 77 zdjęć z przedstawienia pt. “Kto się boi Pani EŚ”, w wykonaniu grupy teatralnej “Pewni Niepewni” w MDK Działdowo. Na zdjęciach na scenie występują aktorzy, na widowni siedzi publiczność)   

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content