Odszedł od nas Grzegorz Borowski

utworzone przez | lis 26, 2021 | Aktualności

Z wielkim smutkiem zawiadamiamy, że w czwartek 25 listopada odszedł od nas Grzegorz Borowski, muzyk, instruktor, instrumentalista, akustyk, wieloletni pracownik Miejskiego Domu Kultury w Działdowie. 

(Na zdjęciu Grzegorz Borowski)

— Jesteśmy głęboko zasmuceni śmiercią naszego Kolegi — mówi dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Działdowie, Sławomir Rutkowski. — Grzegorz grał w kilku zespołach muzycznych związanych z MDK, m.in. Impuls, Tamersajm, Onyks, Kanon, Province Action. Był opiekunem wielu grup muzycznych. Muzyka była jego wielką miłością, a gra na gitarze solowej sprawiała mu dużo radości.   
— Są takie momenty kiedy po prostu pęka serce i nie wiadomo co napisać… Odszedł od nas Grzegorz Borowski – wspaniały człowiek, genialny gitarzysta, wieloletni instruktor zespołów w MDK Działdowo, pod którego okiem większość z nas sięgała po raz pierwszy po instrument… Odszedł wieloletni Przyjaciel. Grzesiu – dziękujemy za każdą spędzoną wspólnie chwilę – czy to na sali prób, czy prywatnie. Dziękujemy za każdą dobrą radę, za każdy wspólny koncert na którym nad nami czuwałeś przez te wszystkie lata. Dziękujemy za każdy uśmiech i każdy żart. Dla każdego, kto przez ostatnie 10 lat współtworzył Transtime byłeś…jesteś, kimś wyjątkowym. Do zobaczenia po drugiej stronie… — napisali na swoim profilu facebookowym muzycy z zespołu Transtime.  

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content