Wiktoria Zwolińska zaśpiewa podczas tegorocznego Hoffer Superhit Festival

utworzone przez | lis 25, 2021 | Aktualności

Wiktoria zachwyca nie tylko swoim talentem wokalnym, ale też niezwykłą emocjonalnością i hipnotyzującym sposobem opowiadania historii w swoich utworach.

(Na zdjęciu Wiktoria Zwolińska)

W 2017r jako 13 latka odniosła swój pierwszy znaczący sukces na scenie w Działdowie wygrywając Hoffer Superhit Festival. Od tego momentu jej kariera nabrała ogromnego rozpędu.

Wiktoria została laureatką wielu prestiżowych Międzynarodowych i Ogólnopolskich Festiwali.

W 2019 już jako 15 latka powróciła do Działdowa by ponownie zdobyć pierwsze miejsce na Hoffer Superhit Festival.

Kolejny sukces odniosła kilka miesięcy później, docierając do finału programu The Voice Kids dając się poznać szerokiej publiczności w Polsce jak i zagranicą.

Obecnie Wiktoria pracuje nad swoim własnym materiałem. W Działdowie wykona autorski, w wersji akustycznej utwór „Cola” (słowa i muzyka) oraz cover “Długość dźwięku samotności” (MYSLOVITZ) w nowej odświeżonej autorskiej wersji.

Przypomnijmy: Festiwal odbędzie się 27 listopada, w hali widowiskowo-sportowej w Działdowie. Przesłuchania konkursowe rozpoczną się o godz. 12.00 (wstęp bezpłatny). Gala  Laureatów i Koncert Gwiazdy Krzysztofa Zalewskiego o godz. 18.00. Bilety można nabyć na stronie internetowej mdkdzialdowo.pl lub w kasie MDK przy ul. Jagiełły 13. Bilet normalny 70 zł, ulgowy 65 zł. 

BILETY – koncert Krzysztofa Zalewskiego – finał gali Hoffer Superhit Festival >>>

więcej o festiwalu tutaj >>>

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content