Nowości w naszym kinie

utworzone przez | wrz 18, 2020 | Aktualności

Dzisiaj (piątek 18 września) mamy dla Was trzy premiery w naszym kinie Apollo: „O czym marzą zwierzęta”, „Nowi mutanci”, ” 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”.

Bilety online można kupować na stronie >>>www.mdkdzialdowo.pl/kino oraz w kasie kina ul. Jagiełły 13 (MDK Działdowo).

„O czym marzą zwierzęta” (2D/dubbing)  – W odległym zakątku Ziemi, z dala od oczu ciekawskich ludzi, leży Sanktuarium. To miejsce, gdzie zagrożone gatunki zwierząt znajdują schronienie, a źródłem szczęścia i dobrobytu jest magiczne drzewo, które spełnia życzenia.

„Nowi mutanci” (2D/dubbing) – Akcja rozgrywa się w odciętym od świata szpitalu, gdzie na obserwacji psychiatrycznej przetrzymywana jest grupa młodych mutantów.

„25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” (2D/oryginalny) – To poruszający dramat sensacyjny, oparty na prawdziwych wydarzeniach, którymi żyła cała Polska. To fabularna opowieść o życiu Tomasza Komendy, młodego mężczyzny niesłusznie skazanego na 25 lat więzienia za gwałt i zabójstwo nastolatki. Twórcy filmu podejmują próbę znalezienia odpowiedzi na do dziś nurtujące wszystkich pytania. Jak to mogło się wydarzyć? Dlaczego niewinny człowiek musiał aż 18 lat czekać w celi na sprawiedliwość?

Serdecznie zapraszamy.

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content