Namaluj swoją podróż marzeń – konkurs Miejskiego Domu Kultury w Działdowie

utworzone przez | maj 22, 2023 | Aktualności

Miejski Dom Kultury w Działdowie organizuje konkurs plastyczny pt. “Podróż moich marzeń 2023”. konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych z miasta i powiatu. Serdecznie zapraszamy. 

 

plakat informujący o konkursie plastycznym pt. "Podróż moich marzeń 2023"

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszej pracy plastycznej prezentującej podróż marzeń. Czy będzie to pokazanie wycieczki z za miasto, weekendu u cioci na wsi, objazdowej podróży po Polsce albo wielkiej wyprawy w egzotyczne kraje. Najważniejsze, aby w ciekawy sposób zaprezentować wymarzoną podróż. Prace mogą być wykonane dowolną techniką. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych z klas  I – VIII z  Działdowa oraz z powiatu działdowskiego. Oczywiście  prace będą oceniane z podziałem na kategorie wiekowe: uczniowie kl. I-III, kl. IV-VI i kl. VII-VIII. 

Prace należy dostarczyć osobiście do biura MDK lub nadesłać za pośrednictwem poczty lub kuriera w nieprzekraczalnym terminie do 16 czerwca 2023r. (na koszt nadsyłającego) na adres:  Miejski Dom Kultury w Działdowie ul. Wolności 64 13-200 Działdowo, z dopiskiem: „Konkurs plastyczny ”.  Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej MDK, Facebooku. Laureatom konkursu zostaną wręczone vouchery oraz bilety do kina. Finał odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Działdowie 23 czerwca. Wszelkich informacji na temat konkursu udziela Justyna Rutkowska instruktor ds. plastyki MDK w Działdowie, nr. tel. 23 697 21 92. 

Szczegóły w regulaminie >>> 

(Na zdjęciu głównym, plakat informujący o konkursie plastycznym pt. “Podróż moich marzeń 2023”)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content