Na początek kino plenerowe. Zapraszamy na komedię „Pech to nie grzech”

utworzone przez | cze 1, 2020 | Aktualności

Kino plenerowe, to doskonała okazja, aby na świeżym powietrzu (oczywiście z zachowaniem aktualnych zasad bezpieczeństwa) oddać się filmowym emocjom. Miejski Dom Kultury wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców zaprasza na taki seans. Będą mogli Państwo obejrzeć komedię romantyczną „Pech to nie grzech”.


Pokaz filmowy przed siedzibą Miejskiego Domu Kultury przy ul. Wolności 64 (na parkingu) odbędzie się w środę – 10 czerwca. Na film zapraszamy o godz. 21.15.

Partnerem pokazu filmowego jest Działdowska Agencja Rozwoju S.A. 

W obsadzie filmu zobaczymy uwielbianych przez widzów aktorów: Mikołaja Roznerskiego, Barbarę Kurdej-Szatan, Annę Prus, Tomasza Karolaka, Michała Koterskiego, Krzysztofa Czeczota, Annę Dereszowską oraz – po raz pierwszy w głównej roli – Marię Dębską.

— Kino pod chmurką do doskonała okazja na spędzenie wolnego czasu. To sprawdzony pomysł, który zawsze przyciąga wielu mieszkańców miasta — mówi dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Działdowie Sławomir Rutkowski. — A już niebawem będziemy mieli przyjemność zaprosić Państwa do kina stacjonarnego, w budynku MDK przy ul. Jagiełły 13. Seans filmowy, oglądany w wygodnych fotelach, będzie wielką atrakcją dla miłośników kina z prawdziwego zdarzenia.

REGULAMIN POKAZÓW KINA PLENEROWEGO W DZIAŁDOWIE >>>

O FILMIE

Kiedy miłość omija cię szerokim łukiem, a twoje życie uczuciowe powoli staje się tematem żartów i zakładów, to najwyższy czas, by wziąć sprawy w swoje… serce. Ryszard Zatorski, twórca komediowych hitów: „Porady na zdrady”, „Dzień dobry, kocham cię!”, „Tylko mnie kochaj”, „Dlaczego nie!” i „Nigdy w życiu!”, które łącznie zgromadziły w kinach 6 milionów widzów, przedstawia pełną gwiazd, humoru i wzruszeń opowieść o przyjaźni, miłości i wszystkim tym, co pomiędzy. W obsadzie filmu zobaczymy uwielbianych przez widzów aktorów: Mikołaja Roznerskiego, Barbarę Kurdej-Szatan, Annę Prus, Tomasza Karolaka, Michała Koterskiego, Krzysztofa Czeczota, Annę Dereszowską oraz – po raz pierwszy w głównej roli – Marię Dębską.

Odnosząca sukcesy bizneswoman – Natalia (Maria Dębska) nie ma szczęścia w miłości i z powodu pecha nie lubi poddawać się romantycznym uniesieniom. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia staje się świadkiem zawarcia niezwykłego zakładu. Jej najlepszy przyjaciel i partner w interesach – Piotr (Mikołaj Roznerski) oraz jego piękna narzeczona – Weronika (Barbara Kurdej-Szatan) zakładają się o to, że Natalia przez trzy miesiące z nikim się nie zwiąże i w nikim się nie zakocha. Chcąc odegrać się na znajomych, bohaterka daje się wciągać w romantyczną intrygę. W konsekwencji ląduje w ramionach amanta z branży komputerowej – Adama (Krzysztof Czeczot). Ich romans, choć początkowo udawany, nieoczekiwanie przeradza się w coś więcej. Tymczasem odliczający dni do własnego ślubu Piotr zaczyna rozumieć, że być może z Natalią wiązało go coś więcej niż przyjaźń i wspólny biznes…

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content