Muzyczne Oscary – Koncert Muzyki Filmowej w MDK

utworzone przez | paź 10, 2022 | Aktualności

We wtorek 18 października, o godz. 19.00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Działdowie, ul. Jagiełły odbędzie się Koncert Muzyki Filmowej Muzyczne Oscary.

Wystąpią wokaliści sekcji wokalnej Your Voice oraz zaproszone gwiazdy: aktorka i wokalistka Magda Szczepanek, znana z serialu „Policjanci i Policjantki” jako Joanna Zatońska czy z „Pierwszej Miłości”, gdzie występuje, jako Alicja, Katarzyna Misiorek wokalistka zespołu NOX, solistka Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej występowała między innymi z Beatą Kozidrak.
— Podczas koncertu w iście oscarowych wydaniu będzie można usłyszeć najpiękniejsza muzykę filmową.
Nie zabraknie hitów z takich filmów jak „Titanic”, „A Star is born”, „Grease”, „Król Rozrywki”, „Faith Hill” czy „James Bond” — mówi Daniel Chodyna, instruktor śpiewu z Miejskiego Domu Kultury w Działdowie.

Bilety 5 zł do nabycia w kasie MDK i na >>> mdkdzialdowo.pl w zakładce Bilety online / Kino

Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki i filmu. Niezapominane emocje gwarantowane.

Reżyseria: Daniel Chodyna
Przygotowanie Wokalne: Daniel Chodyna i Ewelina Szambora
Światła: Mateusz Jastrzębowski
Scenografia: Daniel Chodyna