Misiek: Ekipa na wakacjach, King’s Man: Pierwsza misja, Matrix Zmartwychwstania w kinie Apollo

utworzone przez | sty 12, 2022 | Aktualności

W środę i czwartek (12, 13 stycznia) w kinie Apollo Miejskiego Domu Kultury w Działdowie zobaczycie takie filmy jak: Misiek: Ekipa na wakacjach, King’s Man: Pierwsza misja, Matrix Zmartwychwstania.

(Na zdjęciu plakaty filmowe: „Misiek: Ekipa na wakacjach”, „King’s Man: Pierwsza misja”, Matrix Zmartwychwstania”)

Bilety online można kupić na stronie >>>www.mdkdzialdowo.pl/kino oraz w kasie kina ul. Jagiełły 13 (MDK Działdowo)
Misiek: Ekipa na wakacjach (2D/dubbing):

Film animowany w polskiej wersji językowej. Zmęczony obowiązkami króla polarnego, Misiek postanawia zrobić sobie wolne i poświęcić więcej czasu rodzinie. Niestety ktoś wykorzystuje urlop władcy i kradnie mu koronę – symbol jego władzy. A bez niej Misiek nie może sprawować rządów i naraża poddanych na wielkie niebezpieczeństwo. Kiedy katastrofa wisi na włosku, pojawia się wskazówka mówiąca, że korona mogła zostać wywieziona do Chin. Aby ją odzyskać, Misiek, jego rodzina i przyjaciele – pod pozorem wspólnych wakacji – udają się do Azji. Na miejscu odkrywają, że zaginiony przedmiot został ukryty w największym parku rozrywki na świecie.

King’s Man: Pierwsza misja (2D/napisy):

Najgorsi tyrani i zbrodniarze w historii spiskują, by wywołać wojnę, której ofiarą padną miliony ludzi. Tylko jeden człowiek może ich powstrzymać, o ile zdąży… Oto opowieść o pierwszej na świecie niezależnej, działającej w pełnej tajemnicy agencji wywiadowczej.

Matrix Zmartwychwstania (2D/napisy):

W świecie dwóch rzeczywistości — codzienności i tego, co się za nią kryje — Thomas Anderson będzie musiał raz jeszcze podążyć za białym królikiem. Wybór, będący iluzją, wciąż jest jedyną drogą do lub z Matrixa, który jest silniejszy i bardziej niebezpieczny niż kiedykolwiek wcześniej.

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content