Michał Szpak zaśpiewa dla nas

utworzone przez | lis 2, 2019 | Aktualności

Michał Szpak wystąpi w Działdowie. Będzie gwiazdą Hoffer Superhit Festival 2019. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się 7 grudnia. Bilety w cenie 60 zł będzie można nabyć w biurze MDK ul. Wolności 64 oraz na portalu internetowym Eventim.Pl.

We wrześniu 2018 miał premierę drugi album Michała Szpaka zatytułowany „Dreamer” i już w pierwszym tygodniu sprzedaży znalazł się na pierwszym miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży OLIS – najchętniej kupowanych płyt w Polsce. Pierwszym singlem, z nowego albumu był utrzymany w klimatach rockowych utwór „Don’t Poison Your Heart”.
Na Liście Przebojów Radia ZET utwór „Don’t Poison Your Heart” wielokrotnie znajdował się na pierwszym miejscu, a w głosowaniu na Interii zdobył tytuł Największego Polskiego Przeboju 2017 roku.
Drugim singlem z nowego materiału był „King Of The Season” – nowoczesny kawałek, połączenie rocka, bluesa i popu. Trzeci singiel z nowego album Michała Szpaka to nastrojowa ballada „Rainbow” oparta na partii fortepianu i subtelnym, wyzwalającym emocje wokalu artysty.
Album Dreamer zdobył uznanie krytyków muzycznych i jest gorąco przyjmowany przez publiczność.

BILETY – koncert Michała Szpaka z zespołem – finał gali Hoffer Superhit Festival

Prawdziwa Gwiazda

Na 52 Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2015 Michał Szpak z utworem „Jesteś Bohaterem” zdobył SuperPremierę . W maju 2016 r. Michał reprezentował Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji Sztokholm 2016, gdzie z piosenką „Color Of Your Life” sensacyjnie zdobył trzecie miejsce w głosowaniu publiczności. W ogólnej klasyfikacji zajął wysokie ósme miejsce. Na 53 Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2016 Artysta po wykonaniu piosenki „Byle Być Sobą” otrzymał SuperJedynkę w kategorii SuperArtysta oraz wywalczył bardzo prestiżową główną nagrodę opolskiego Festiwalu – Grand Prix Publiczności w Konkursie Złote Opole 2016 za piosenkę „Jesteś Bohaterem”. Album Michała Szpaka „Byle Być Sobą” jesienią 2016 uzyskał status Platynowej Płyty. Płyta „Byle Być Sobą” była jedną z najchętniej kupowanych polskich płyt, na liście sprzedaży OLIS dwukrotnie zajęła pierwsze miejsce . W październiku 2018 album „Byle Być Sobą” pokrył się Podwójną Platyną.

Doceniony w Europie

Po sukcesie w Konkursie Eurowizji Michał Szpak uznany został za najlepszego wokalistę Eurowizji 2016. Piosenka Michała “Color Of Your Life” zdobyła pierwsze miejsce w Europie wśród piosenek z Eurowizji 2016, do których publiczność przez lato i jesień 2016 najchętniej wracała – najczęściej odsłuchiwała po Eurowizji. W rankingu internautów z całego świata na najlepszą piosenkę w historii Konkursu Piosenki Eurowizji utwór „Color Of Yoyr Life” uplasował się na bardzo wysokim 22 miejscu i w ten sposób Michał wyprzedził wszystkie polskie gwiazdy biorące dotychczas udział w Konkursie Eurowizji, a nawet samą Celine Dion. Singiel „Color Of Your Life” jesienią 2017 otrzymał najwyższe wyróżnienie – Diamentową Płytę.
Michał Szpak z piosenką „Color Of Your Life” odniósł największy międzynarodowy sukces w Historii Polskiej Muzyki Rozrywkowej W międzynarodowych rankingach iTunes Artysta z piosenką „Color Of Your Life” przez lato 2016 dotarł do TOP 10 w kilkunastu europejskich krajach. Piosenka “Color Of Your Life” zyskała również popularność wśród zagranicznych użytkowników Spotify. Michał Szpak jako pierwszy polski wokalista z piosenką „Color Of Your Life” znalazł się w Spotify Viral 50 – TOP 50 USA Billboard Spotify.

Na koncertach zawsze tłumy

Artysta bardzo dużo koncertuje w Polsce, na jego koncerty przychodzą dziesiątki tysięcy widzów, reagujących bardzo emocjonalnie i żywiołowo, wystąpił też w wielu krajach za granicą. Bilety na koncert Gwiazdy, zazwyczaj kształtują się w przedziale od 100 zł do 140 zł. U nas w Działdowie wyjątkowo można je nabyć w cenie 60 zł. To doskonała okazja, aby na żywo cieszyć się muzyką Michała Szpaka.
W rankingu na najlepsze polskie koncerty Michał Szpak pojawił się na pierwszym miejscu. W Internecie w Polsce hasło Michał Szpak należy do najczęściej wyszukiwanych, wielokrotnie Michał znajdował się na czele najpopularniejszych artystów w sieci. Piosenka „Color Of Your Life” zbliża się już do łącznej ilości 100 milionów odsłon w Internecie.
Artysta zdobył TeleKamerę 2018 w kategorii najlepszy Juror.

BILETY – koncert Michała Szpaka z zespołem – finał gali Hoffer Superhit Festival

oprac. mcz (informacja prasowa)

(fot. archiwum organizatora)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content