Letnie Kino Plenerowe – „Pech to nie grzech”

utworzone przez | cze 9, 2020 | Aktualności

W środę (10 czerwca) zapraszamy na Letnie Kino Plenerowe z Miejskim Domem Kultury w Działdowie. Zobaczycie komedię romantyczną „Pech to nie grzech”.

Pokaz filmowy przed siedzibą Miejskiego Domu Kultury przy ul. Wolności 64 (na parkingu) odbędzie się w środę – 10 czerwca. Na film zapraszamy o godz. 21.15.

Partnerem pokazu filmowego jest Działdowska Agencja Rozwoju S.A.

W obsadzie filmu zobaczymy uwielbianych przez widzów aktorów: Mikołaja Roznerskiego, Barbarę Kurdej-Szatan, Annę Prus, Tomasza Karolaka, Michała Koterskiego, Krzysztofa Czeczota, Annę Dereszowską oraz – po raz pierwszy w głównej roli – Marię Dębską.

— Kino pod chmurką do doskonała okazja na spędzenie wolnego czasu. To sprawdzony pomysł, który zawsze przyciąga wielu mieszkańców miasta — mówi dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Działdowie Sławomir Rutkowski. — A już niebawem będziemy mieli przyjemność zaprosić Państwa do kina stacjonarnego, w budynku MDK przy ul. Jagiełły 13. Seans filmowy, oglądany w wygodnych fotelach, będzie wielką atrakcją dla miłośników kina z prawdziwego zdarzenia.

REGULAMIN POKAZÓW KINA PLENEROWEGO W DZIAŁDOWIE >>>

O FILMIE

Kiedy miłość omija cię szerokim łukiem, a twoje życie uczuciowe powoli staje się tematem żartów i zakładów, to najwyższy czas, by wziąć sprawy w swoje… serce. Ryszard Zatorski, twórca komediowych hitów: „Porady na zdrady”, „Dzień dobry, kocham cię!”, „Tylko mnie kochaj”, „Dlaczego nie!” i „Nigdy w życiu!”, które łącznie zgromadziły w kinach 6 milionów widzów, przedstawia pełną gwiazd, humoru i wzruszeń opowieść o przyjaźni, miłości i wszystkim tym, co pomiędzy. W obsadzie filmu zobaczymy uwielbianych przez widzów aktorów: Mikołaja Roznerskiego, Barbarę Kurdej-Szatan, Annę Prus, Tomasza Karolaka, Michała Koterskiego, Krzysztofa Czeczota, Annę Dereszowską oraz – po raz pierwszy w głównej roli – Marię Dębską.

Odnosząca sukcesy bizneswoman – Natalia (Maria Dębska) nie ma szczęścia w miłości i z powodu pecha nie lubi poddawać się romantycznym uniesieniom. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia staje się świadkiem zawarcia niezwykłego zakładu. Jej najlepszy przyjaciel i partner w interesach – Piotr (Mikołaj Roznerski) oraz jego piękna narzeczona – Weronika (Barbara Kurdej-Szatan) zakładają się o to, że Natalia przez trzy miesiące z nikim się nie zwiąże i w nikim się nie zakocha. Chcąc odegrać się na znajomych, bohaterka daje się wciągać w romantyczną intrygę. W konsekwencji ląduje w ramionach amanta z branży komputerowej – Adama (Krzysztof Czeczot). Ich romans, choć początkowo udawany, nieoczekiwanie przeradza się w coś więcej. Tymczasem odliczający dni do własnego ślubu Piotr zaczyna rozumieć, że być może z Natalią wiązało go coś więcej niż przyjaźń i wspólny biznes…

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content