Lanberry wystąpi w Działdowie

utworzone przez | mar 12, 2019 | Aktualności

“Nie ma mnie”, “Nieznajomy”, “Ostatni most”, “Piątek” czy “Gotowi na wszystko” – te utwory znają i śpiewają wszyscy. Teraz nadszedł czas by poznać artystkę, która je wykonuje.
Lanberry zaśpiewa w Działdowie już w marcu.

Lanberry to charyzmatyczna wokalistka, która podbiła serca fanów, dynamiczną mieszanką popu i elektroniki. Na listy przebojów ogólnopolskich stacji radiowych, tylko w ciągu ostatnich dwóch lat, trafiło 7 jej singli. Łącznie utwory Lanberry mają ponad 55 mln wyświetleń w serwisie YouTube, a koncerty porywają energią i zachwycają perfekcją wykonania.
Wokalistka wystąpiła 9 marca, podczas gali wręczania Fryderyków (polskich nagród muzycznych), gdzie była nominowana aż w czterech kategoriach m.in. album roku pop – miXtura, utwór roku. 

Lanberry w Działdowie zaśpiewa 29 marca (piątek) o godz. 18.00 w sali widowiskowo-sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Sportowej 1.

Bilety w cenie, dorośli 30 zł, młodzież szkolna i studenci 15 zł, do nabycia w biurze Miejskiego Domu Kultury w Działdowie przy ul. Wolności 64 (nr tel. 23 697 21 92) i na stronie >>>www.eventim.pl<<<

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content