Kino Apollo rusza po lockdownie już w piątek 12 lutego

utworzone przez | lut 9, 2021 | Aktualności

Działdowskie kino Apollo otwiera się już w najbliższy piątek (12 lutego). Co zobaczymy na dużym ekranie po długiej przerwie?

— Miło jest mi poinformować, że już 12 lutego Kino Apollo w Działdowie wznawia swoją działalność — mówi dyrektor Miejskiego Domu Kultury, Sławomir Rutkowski.

Nasze kino Apollo zostanie otwarte 12 lutego (piątek) z zachowaniem wszelkich zasad, związanych z reżimem sanitarnym. Przy wejściu do kina znajduje się płyn do dezynfekcji rąk. Na sali będzie dostępnych 50 procent miejsc. Oczywiści w kinie obowiązuje noszenie maseczek podczas całego seansu oraz zakaz konsumpcji.

— W ciągu najbliższych dwóch tygodni zaprezentujemy Państwu, aż piętnaście filmów. Z czego sześć filmów, to filmy, które nie były w naszym kinie grane do tej pory — kontynuuje Sławomir Rutkowski. — Niestety dystrybutorzy filmowi nie mogli nam zaoferować na ten moment premier filmowych. Staraliśmy się ułożyć nasz repertuar z jak najlepszych filmów, dostępnych na rynku. Terminarz nasz jest podobnie ułożony jak przed lockdownem, czyli gramy trzy seanse filmowe dziennie. Zawsze zaczynamy filmem dla najmłodszych. Natomiast później, dwa seanse są przeznaczone dla młodzieży i osób dorosłych.

W repertuarze filmowym naszego kina na najbliższe dwa tygodnie znajdą się takie produkcje jak: „Greenland”, „Na topie”, „Nigdy, rzadko, czasami, zawsze”, „Obraz pożądania”, „Szarlatan”, „Banksterzy”, „Jak zostać gwiazdą”, „Raz, raz jeszcze”, „After”, „After 2”, „356 dni”, „Tajemniczy ogród”, „Pinokio”, „Trolle 2”, „SamSam”.

Przed nami „Dzień Zakochanych” i z tej okazji także MDK przygotował  trzy filmy.

— Przygotowaliśmy specjalną ofertę na zbliżające się Walentynki. 14 lutego zapraszamy na trzy filmy. Zobaczą Państwo „After”, „After 2” i „365 dni” — dodaje dyrektor Sławomir Rutkowski.

Bilety na filmy będzie można nabyć w cenie 14 zł normalny, 12 zł ulgowy. Aktualny terminarz filmowy znajdą Państwo zawsze na stronie internetowej Miejskiego Domu Kultury w Działdowie (w zakładce kino) – www.mdkdzialdowo.pl/kino

kw

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content