Kino Apollo na 5 miejscu w kraju…

utworzone przez | cze 17, 2022 | Aktualności

– W opublikowanym przez MONOLITH FILMS rankingu na najlepszy wynik frekwencyjny z filmu „Detektyw Bruno”, uplasowaliśmy się na 5 miejscu w Polsce wśród miast od 21000 do 34999 mieszkańców – mówi dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Działdowie Sławomir Rutkowski.

wnętrze sali kinowej w Działdowie, widok na ekran

Wynik jest warty podkreślenia z dwóch powodów. Nasze miasto ma aktualnie poniżej 20 tysięcy mieszkańców więc powinno być ujęte w grupie miast od 14 do 21 tysięcy.

– Ponadto nasz wynik został osiągnięty w okresie premierowego wyświetlania Detektywa Bruno (27 maja – 9 czerwca), gdy widzowie kina Apollo mieli do wyboru aż 3 konkurencyjne względem siebie filmy. W tym samym czasie wyświetlaliśmy bowiem premierowo film „Dogtanian. Psi Muszkieterier” i przedpremierowo film „Foki kontra rekiny”. Frekwencja rozłożyła się więc na aż 3 tytuły. Ten świetny wynik zawdzięczamy WAM DRODZY WIDZOWIE! Dziękujemy i zapraszamy ponownie – mówi dyrektor Sławomir Rutkowski.

W piątek premiera hitu Disneya „BUZZ ASTRAL” (kontynuacja kultowego „Toy Story”). Młodzież i dorosłych zapraszamy na „Top Gun: Maverick”. 24 czerwca zapraszamy na premierę polskiej komedii „Samiec Alfa”, a o od 1 lipca także w premierze zagramy jeden z największych hitów 2022 roku dla najmłodszych „Minionki: Wejście Gru”.

(Na zdjęciu wnętrze sali kinowej w Działdowie)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content