Kabaret Czesuaf w programie „Skandal” wystąpi w MDK w Działdowie

utworzone przez | lut 17, 2023 | Aktualności

Uwaga miłośnicy kabaretu. W kalendarzu Miejskiego Domu Kultury w Działdowie pojawiła się kolejna atrakcja – występ Kabaretu Czesuaf, w programie ”Skandal”.

plakat informujący o występie Kabaretu Czesuaf, na fotografii widać trzech mężczyzn i jedną kobietę oraz treść, informującą o występie

I tak zapraszamy 11 kwietnia o godz. 19.00. Bilety są już dostępne w kasie MDK lub na www.mdkdzialdowo.pl.

Bilety mogą Państwo nabyć w kasie Miejskiego Domu Kultury w Działdowie przy ul. Jagiełły 13 lub na stronie internetowej www.mdkdzialdowo.pl w zakładce Bilety online / Kino w cenie 65 zł normalny, 60 zł ulgowy.

Kabaret Czesuaf – Skandal – więcej informacji
KABARET CZESUAF nie zwalnia tempa. Po doskonale przyjętym przez widzów programie “Przyjęcie” czwórka Cześków rusza w Polskę z całkowicie nowym programem zatytułowanym “Skandal!”. Nowe historie, intrygujące postaci, nieoczekiwane rozwiązania, a to wszystko osadzone w naszej codziennej, nie zawsze łatwej rzeczywistości. Popatrzcie na otaczający świat oczami trzech przystojniaków z piękną i energiczną blondynką na czele. Dajcie się im wciągnąć w pełną zaangażowania podróż po skeczach i piosenkach, które każdemu gwarantują blisko dwie godziny doskonałej rozrywki na najwyższym poziomie. Pozwólcie się zaprosić do wspólnej, skandalicznie dobrej zabawy.
Jak to skomentować? To po prostu SKANDAL!!! -icznie śmieszny program

(Na zdjęciu, plakat informujący o występie Kabaretu Czesuaf, na fotografii widać trzech mężczyzn i jedną kobietę oraz treść, informującą o występie)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content