Janusz Radek wystąpi w Działdowie

utworzone przez | mar 2, 2022 | Aktualności

Pamiętacie ostatni koncert Janusza Radka w Działdowie. Ten świetny koncert odbył się podczas gali Katarzynek w 2014 roku. Teraz będzie kolejna okazja, aby posłuchać tego wspaniałego i wyjątkowego artysty.

(Na zdjęciu plakat promujący koncert Janusza Radka)

Miejski Dom Kultury w Działdowie zaprasza na koncert Janusza Radka „The best of”. Koncert odbędzie się 28 marca o godz. 19.00 w sali widowiskowej MDK Działdowo, ul. Jagiełły 13. Bilety można kupić na stronie internetowej mdkdzialdowo.pl w zakładce Bilety online / Kino oraz w kasie MDK Działdowo, ul. Jagiełły 13 w cenie 45 zł normalny 40 zł seniorzy i młodzież.

Janusz Radek to niekwestionowany król liryki, nie tylko krakowskiej. To także miłośnik sportu, pieszych wędrówek, niepraktykujący historyk i aktywny mąż i tata. Od 30 lat obecny na scenie, na której nie tylko muzyką i unikalnym głosem, ale także inteligentnym dialogiem i pełnym dystansu żartem tworzy na koncertach wyjątkową i pełną emocji atmosferę.Wydał 9 płyt z czego 3 pokryły się złotem. Na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami jak: Zbigniew Preisner, Leszek Możdżer, Stanisław Syrewicz, Piotr Zander, Piotr Rubik, Mateusz Pospieszalski, Leszek Biolik czy Robert Kasprzycki.

Wielokrotnie nagradzany za swoje osiągnięcia muzyczne.

Dzięki muzycznej różnorodności programów koncertowych, Januszowi udaje się poruszyć widzów znużonych banałem, zachwycić odbiorców poszukujących oryginalności i świeżości w nowych aranżacjach najbardziej znanych utworów, jak również wzruszyć słuchaczy, którzy w trakcie koncertu pragną doświadczyć przede wszystkim wyjątkowych emocji.

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content