Internetowy konkurs plastyczny

utworzone przez | mar 24, 2020 | Aktualności

Miejski Dom Kultury w Działdowie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym na projekt znaczka pocztowego „Świat oczami młodych”.

Obecna edycja konkursu poświęcona jest tematyce wolontariatu tj.: ideom jakie ze sobą niesie, przykładom działań wolontariackich, a także korzyściom zarówno dla beneficjentów,jak i samych wolontariuszy.

„Świat oczami młodych” to jedyna okazja dla dzieci i młodzieży, w wieku 7-19 lat, do samodzielnego zaprojektowania znaczków!
Trzy najlepsze prace oraz nazwiska laureatów znajdą się na znaczkach pocztowych, które zostaną wprowadzone do obiegu jesienią 2020 roku w nakładzie 100 tysięcy sztuk wydane przez Pocztę Polską S.A.
Łączna pula na nagrody i wyróżnienia wynosi do 10.000 PLN.
Patronat honorowy objęli: Minister Edukacji Narodowej, Minister Infrastruktury, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Rzecznik Praw Dziecka.

Regulamin oraz potrzebne formularze najdziecie Państwo na stronie >>>www.oczamimlodych.pl/

Prace należy wysyłać od 1 kwietnia 2020r. do 30 maja 2020r. na adres e-mail: biuro@mdkdzialdowo.pl
Jeśli będą mieli Państwo pytania dotyczące konkursu, to proszę kontaktować się telefonicznie (23) 697 21 92 z Panią Justyną Rutkowską instruktorką zajęć plastycznych w MDK w Działdowie.
Zatem, do dzieła!

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content