Dzisiaj w kinie „Pętla”, “Zieja” i “Scooby-Doo!”. Zapraszamy

utworzone przez | wrz 9, 2020 | Aktualności, Wydarzenia

Nasze kino po generalnym remoncie, zadebiutowało w miniony weekend. Na początek mogli Państwo zobaczyć dwa darmowe seanse filmowe.

Pierwszy seans filmowy (dla dzieci) w wyremontowanym Kinie Apollo w Działdowie

Pierwszy seans filmowy (dla dzieci) w wyremontowanym Kinie Apollo w Działdowie ??????

Opublikowany przez Działdowo Piątek, 4 września 2020

Podczas pierwszych seansów publiczność przywitał burmistrz Grzegorz Mrowiński:

— Jest to inwestycja, która kosztowała ogromne pieniądze. Wierzę, że czas spędzony w kinie będzie niezapominany i będziecie tu wracać. Zrobiliśmy wszystko, aby mieli Państwo jak najwyższą jakość oglądania filmów.

— Działdowska publiczność po sześcioletniej przerwie w wyświetlaniu filmów w Kinie Apollo – pierwszy seans obejrzała w piątek 4 września. Dla dzieci przygotowaliśmy bajkę „Śnieżka i Fantastyczna Siódemka”, a dla dorosłych „Boże Ciało” — mówi dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Działdowie Sławomir Rutkowski. — Od soboty w naszym kinie odbywają się już regularne seanse filmowe. Stuprocentową frekwencję w weekend odnotowaliśmy na najnowszym filmie Patryka Vegi – „Pętla”. W Polsce ten film w weekend premierowy przyciągnęła przed ekrany kin blisko 180 tys. widzów.

Przypominamy, że nasze kino działa od środy do niedzieli. Zapraszamy na seanse do naszego kina (terminarz kina >>>). Bilety online można kupować na stronie www.mdkdzialdowo.pl/kino oraz w kasie kina ul. Jagiełły 13 (MDK Działdowo).

kw

Pierwszy seans filmowy (dla dorosłych) w wyremontowanym Kinie Apollo w Działdowie

Pierwszy seans filmowy (dla dorosłych) w wyremontowanym Kinie Apollo w Działdowie ??????

Opublikowany przez Działdowo Piątek, 4 września 2020
Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content