Dzień pełen niespodzianek i dobrej zabawy

utworzone przez | maj 31, 2023 | Aktualności

Zorganizowana z rozmachem impreza z okazji Dnia Dziecka przyciągnęła licznymi atrakcjami setki dzieci i ich rodziców. To był wyjątkowy dzień, pełen niespodzianek i dobrej zabawy. 

Przez kilka niedzielnych popołudniowych godzin w parku HDK dużo się działo. Były konkursy, gry, zabawy, dmuchańce, gigantyczne bański mydlane, darmowa wata cukrowa, lody i popcorn. Życzenia ze sceny najmłodszym mieszkańcom miasta złożył burmistrz Działdowa, Grzegorz Mrowiński. Życzył dzieciom uśmiechu każdego dnia, tylko samych szczęśliwych i pięknych chwil. A rodzicom tego, aby spełniali się, rozwijali i wypoczywali w naszym mieście. Kiedy dzieci bawiły się w najlepsze, na scenie występowali młodzi artyści.

Zatańczyły dzieci z formacji „Piruecik”, z sekcji Miejskiego Domu Kultury. Następnie Antonina Czekała z Przedszkola nr 4 zaśpiewała piosenkę „Ale jazz”. Grupa przedszkolna „Dinusie” z Przedszkola nr 5 zaśpiewała i zatańczyła „Taniec żywiołów”. A grupy przedszkolne „Minionki” i „Tygryski” z przedszkola UMisia, przedstawiły piosenkę „Tęcza”. Uczniowe SP 3 zaprezentowali inscenizację „SOS – to Ziemia woła ludzi”. Formacja taneczna „Fuks” z MDK wystąpiła w układzie „Fun, fun fun”. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 wykonali taniec do utworu „Bratnie Dusze”, natomiast Michalina Pruchniewska zaśpiewała piosenkę „Rzeka marzeń”. Formacja z „Fresh Flow Dance Academy” zatańczyła do utworów m.in. „Cool kidz” i „O tym lekcja ta”. Podczas imprezy nie zabrakło przedstawicieli Szkoły Muzyki i Tańca „Art Music”. Wystąpiły Emilia Konopacka w piosence „Miasteczko cud” oraz grupa taneczna „Ballerina”. Marta Jobska zaśpiewała piosenkę „Miasto 44”. Grupa taneczna „La La Dance” wystąpiła w choreografii do utworu „Good feeling”. Emilia Piórkowska z sekcji wokalnej MDK zaśpiewała „Miłość rośnie wokół nas”. Formacja MDK „Bzik” zatańczyła w układzie „Lalki”. Lena Brydzińska z MDK zaśpiewała piosenkę „Drzwi do kariery”. A formacja MDK „Flash Dance” zatańczyła „Mamma mia”. Antonia Szostek z MDK wystąpiła w piosence „Ja się boję sama spać”, a grupa „Flash Dance” zatańczyła „Fire on fire”. Na zakończenie zaśpiewały Alicja Wiśnicka, Kalina Boberek z SP nr 4 a uczniowie klasy 2 z SP 4 wykonali piosenkę „A ja rosnę i rosnę”. Impreza odbyła się w niedzielę, 28 maja w parku HDK w Działdowie. 

(Na zdjęciu głównym na scenie tańczy grupa dzieci)

(Galeria zawiera 188 zdjęć na których widać tańczące i śpiewające dzieci na scenie w parku HDK w Działdowie, korzystające z różnych atrakcji m.in. dmuchańców, zjeżdżalni, malowania twarzy. Dzieci i rodzice stoją w kolejkach po lody, wspólnie bawią się, robią zdjęcia, oglądają występy, pozują do pamiątkowych fotografii. Na scenie widać też burmistrza składającego życzenia)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content