Dwie premiery filmowe: „DC Liga Super-Pets” i „Thor: Miłość i grom”

utworzone przez | lip 29, 2022 | Aktualności

Od piątku, 29 lipca zapraszamy do naszego kina na dwie premiery. Najmłodszą widownię zapraszamy na animację „DC Liga Super-Pets”. A nieco straszą na film wytwórni Marvela „Thor: Miłość i grom”.

Bilety online można kupić na stronie >>>www.mdkdzialdowo.pl w zakładce Bilety online / Kino oraz w kasie kina ul. Jagiełły 13 (MDK Działdowo)

DC Liga Super-Pets” (2D/dubbing)

Krypto musi przekonać naprędce zebraną grupę zwierzaków ze schroniska – Asa Bat-psa, świnkę zwisłobrzuchą PB, żółwia Mertona i wiewiórkę Chipa – do zapanowania nad własnymi, dopiero co odkrytymi mocami i pomocy w uratowaniu superbohaterów.


Thor: Miłość i grom” (2D/dubbing)

Thor: Love And Thunder wytwórni Marvel ukazuje Boga Piorunów w obliczu wyzwania, z jakim dotąd się nie zetknął – konieczności znalezienia wewnętrznego spokoju. Jednak na emeryturę nie pozwoli Thorowi przejść galaktyczny zabójca Gorr Rzeźnik Bóstw pragnący wymordować wszystkich bogów. Aby się mu przeciwstawić, Thor wzywa na pomoc Królewską Walkirię, Korga oraz swoją byłą, Jane Foster, która – ku jego zdziwieniu – posługuje się jego magicznym młotem, Mjolnirem, nie gorzej niż on sam. Razem wyruszają w pełną niebezpieczeństw kosmiczną podróż, by rozwiązać zagadkę zemsty Rzeźnika Bóstw i powstrzymać go, nim będzie za późno. Reżyserem filmu jest Taika Waititi, a producentami Kevin Feige i Brad Winderbaum.

(Na zdjęciu plakaty filmowe filmów „DC Liga Super-Pets” i „Thor: Miłość i grom”)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content