Dodatkowy pokaz koncertu André Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa

utworzone przez | sty 4, 2024 | Aktualności

Mamy dla Państwa dobra informację. Zaplanowaliśmy dodatkowy pokaz koncertu świątecznego maestra André Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa.

plakat zapraszający na koncert „Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu”

Dodatkowy pokaz „Śnieżnego Bożego Narodzenia z André Rieu” będzie można zobaczyć 22 stycznia (poniedziałek), godz. 18.00 w sali kinowej MDK w Działdowie. 

Bilety w cenie 32 zł normalny i 30 zł ulgowy do nabycia w kasie MDK przy ul. Jagiełły 13 oraz na www.mdkdzialdowo.pl w zakładce bilety online/kino.

Co roku maestro organizuje w swoim rodzinnym Maastricht specjalne gwiazdkowe koncerty. Przybywają na nie dziesiątki tysięcy fanów z całego świata, a dzięki retransmisji do kin mogą je dodatkowo obejrzeć kolejne setki tysięcy widzów. André Rieu zamienia lokalną salę koncertową w magiczną śnieżną krainę, by zaserwować wszystkim wielbicielom wspaniałej muzyki skrzący się blaskiem gwiazd zestaw kolęd i innych świątecznych przebojów. Co w tym roku zaoferuje nam nasz ukochany holenderski król walca?
Tym razem André zwraca się do swoich widzów kinowych tymi słowami: „Witajcie, Kochani! Przed nami najpiękniejszy czas w roku. Nie mogę się doczekać, by zaprosić Was do mojego Zimowego Pałacu w Maastricht, abyśmy wspólnie mogli świętować ten magiczny czas. Przyłączcie się do naszej zabawy, pełnej radosnej muzyki, romantycznych walców i niespodziewanych prezentów. Niech ten świąteczny czas będzie dla nas wszystkich wielką radością. Do zobaczenia w kinie!”.

(Na zdjęciu głównym plakat zapraszający na koncert „Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu”)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content