„Czarna wdowa”, „Żużel” i „Raya i ostatni smok” w kinie Apollo

utworzone przez | lip 23, 2021 | Aktualności

Zapraszamy do naszego kina Apollo na dwie nowości filmowe. Film akcji „Czarną wdowę” oraz polski dramat „Żużel”. Dla najmłodszych mamy animację „Raya i ostatni smok”.

Bilety online można kupić na stronie >>>www.mdkdzialdowo.pl/kino oraz w kasie kina ul. Jagiełły 13 (MDK Działdowo).

„Raya i ostatni smok” (2D/dubbing)
„Raya i ostatni smok” opowiada o przygodach samotnej wojowniczki z fantastycznego królestwa Kumandra, która usiłuje odnaleźć ostatniego smoka, aby przywrócić światło i nadzieję w jej podupadłym świecie.

„Czarna wdowa” (2D/dubbing)
W wyniku niebezpiecznego spisku i podejrzanych powiązań sprzed czasów drużyny Avengers, Natasha Romanoff aka Czarna Wdowa musi skonfrontować się z mrocznymi echami swojej przeszłości. Bohaterka stawia czoła groźnemu, potężnemu przeciwnikowi, który nie cofnie się przed niczym, by ją zniszczyć.

„Żużel” (2D/oryginalny)
Mistrz motocyklowy Lowa (Tomasz Ziętek) jest obiektem westchnień kobiet i źródłem zazdrości rywali z toru (Mateusz Kościukiewicz). Pogodny, miły dla ludzi, „zwyczajny”, ma frajdę z życia i tego, co robi. Jednak szelmowski uśmiech chłopaka skrywa codzienne zmagania ze strachem, widmem kontuzji i wypadków na żużlowych stadionach. Wszystko komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy na drodze Lowy staje śliczna Roma (Jagoda Porębska). Czy zakochany w prędkości i motorach zawodnik, dla którego sport jest nie tylko szaleńczą, młodzieńczą pasją, ale też ucieczką od szarej rzeczywistości, znajdzie w swoim sercu miejsce na prawdziwą miłość?

(Na zdjęciu plakaty filmowe: „Raya i ostatni smok”, “Czarna wdowa“, „Żużel”)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content