„Cud Guadalupe”, „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a”, „Zając Max: Misja pisanka”, „Za duży na bajki” i „To nie wypanda” w kinie Apollo

utworzone przez | kwi 15, 2022 | Aktualności

W okresie świątecznym w działdowskim kinie Apollo zobaczą Państwo takie filmy jak: „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a”, „Zając Max: Misja pisanka”, „Cud Guadalupe”, „Za duży na bajki” i „To nie wypanda”. Szczegółowy repertuar kina na na stronie >>>www.mdkdzialdowo.pl.

,

Bilety online można kupić na stronie >>>www.mdkdzialdowo.pl w zakładce Bilety online / Kino oraz w kasie kina ul. Jagiełły 13 (MDK Działdowo)

W okresie świątecznym Kino Apollo czynne jest w sobotę 16 kwietnia, poniedziałek 18 kwietnie i wtorek 19 kwietnia.

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a (2D/dubbing/napisy)

Profesor Albus Dumbledore (Jude Law) wie, że potężny i zły czarodziej Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen) zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Nie mogąc powstrzymać go w pojedynkę, powierza to zadanie magizoologowi Newtowi Skamanderowi (Eddie Redmayne). Staje on na czele nieustraszonej drużyny, złożonej z czarodziejów, czarodziejek i jednego dzielnego mugolskiego piekarza. W niebezpiecznej misji natkną się oni na znane już i nowe zwierzęta oraz staną do walki z coraz liczniejszymi zastępami zwolenników Grindelwalda. Ale jak długo Dumbledore będzie trzymał się z boku, skoro stawka jest tak wielka?

Zając Max: Misja pisanka (2D/dubbing)

Młody, ale odważny Zając Max zostaje wybrany przez magiczną Złotą Pisankę, aby dołączyć do Zajęczej Akademii i rozpocząć trening Mistrza. Wspólnie ze swoimi przyjaciółmi będzie mógł odkryć super moce, które pozwolą mu chronić Wielkanoc. Niestety tuż przed pierwszym treningiem dzieje się coś niewyobrażalnego – Złota Pisanka, które jest źródłem całej świątecznej magii, traci swój blask i staje się czarna… Nadchodząca Wielkanoc jest w wielkim niebezpieczeństwie! Za wszystkim stoi były uczeń Zajęczej Akademii oraz dobrze wszystkim znana rodzinka lisów, która ostrzy swoje kły i pazurki na tegoroczne pisanki. Max wspólnie ze swoją najlepszą przyjaciółką zrobią wszystko co w ich mocy, aby ocalić Wielkanoc. Jedynym ratunkiem okazuje się jeden z lisów. Czy można zaufać komuś, kto na co dzień obnosi się z rudą kitą? Oto początek wielkiej przygody, ale też lekcji o tolerancji, przyjaźni i wielkiej sile, jaką ma zgrana drużyna!

To nie wypanda (2D/dubbing)

Nastoletnia Mei cierpi na specyficzną przypadłość, gdy się mocno ekscytuje zmienia się w pandę rudą.

Za duży na bajki (2D/oryginalny)

W życiu Waldka (Maciej Karaś), wypełnionym głównie grami komputerowymi, następuje prawdziwe trzęsienie ziemi. Na czas nieobecności mamy (Karolina Gruszka) zostaje pod opieką szalonej i nieprzewidywalnej ciotki (Dorota Kolak), która wprowadza, obcą mu jak dotąd, dyscyplinę i narzuca nowe obowiązki. Ale choć nietuzinkowa krewna funduje Waldkowi prawdziwy obóz przetrwania, chłopak otrzymuje od niej przy okazji najcenniejszą lekcję życia.

Cud Guadalupe (2D/lektor)

Pierwszy kinowy film o objawieniach w Guadalupe. Prawie 500 lat temu Maryja zrobiła coś, co czyni tamte wydarzenia jednym z największych cudów w historii świata: zostawiła materialne dowody swoich odwiedzin! Niektóre z nich udało się odkryć naukowcom dopiero niedawno i z miejsca uznano je za sensację! Są tak spektakularne, że w zderzeniu z nimi kruszeje najbardziej zatwardziała niewiara. Twórcom „Cudu Guadalupe” udało się zachwycić nimi widza w przepięknej fabularnej opowieści.

(Na zdjęciu jest pięć plakatów filmowych: „Cud Guadalupe”, „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a”, „Zając Max: Misja pisanka”, „To nie wypanda”, „Za duży na bajki”)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content