André Rieu w Dublinie. Dobry koncert na Nowy Rok w Kinie Apollo w Działdowie

utworzone przez | sty 3, 2023 | Aktualności

Zapraszamy na retransmisję świetnego koncertu: André Rieu w Dublinie. Dobry koncert na Nowy Rok.

mężczyzna – André Rieu – trzyma w lewej ręce skrzypce

Koncert zobaczycie w Kinie Apollo 31 stycznia o godz. 19.00 i 6 lutego o godz. 18.00. Bilety w cenie 32zł normalne, 30zł ulgowe do nabycia w kasie MDK ul. Jagiełły lub na www.mdkdzialdowo.pl. Zapraszamy.

Ubóstwiany przez miłośników muzyki i widzów kinowych całego świata maestro zaprasza nas tym razem do Dublina. Zabierzmy więc do tej przepełnionej zielenią stolicy Irlandii swoich bliskich i przyjaciół – za pośrednictwem kinowej retransmisji! Wszyscy doskonale pamiętamy wspaniały letni koncert z Maastricht „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!”. Już podczas niego André Rieu zapowiadał nam kinową podróż do Dublina. Dziś mówi jeszcze to: „Nowy Rok i karnawał to specjalny czas. Wraz z rodziną i przyjaciółmi z nadzieją patrzymy na nadchodzący rok. Mam nadzieję, że nasz dubliński koncert tylko utrzyma Was, kochani widzowie kinowi, w optymistycznym nastroju. Zacznijmy rok 2023 pięknym walczykiem lub dwoma! Moja wspaniała Orkiestra Johanna Straussa i ja nie możemy się już doczekać, żeby zobaczy się z Wami w kinach”.

André Rieu i powołana przez niego do życia Orkiestra Johanna Straussa występują na całym świecie od ponad 35 lat. Ich koncerty, przepełnione piękną muzyką, to niezwykłe i barwne widowiska. Rocznie ogląda je na żywo ponad pół miliona melomanów. Dodatkowe kilkaset tysięcy cieszy się nimi za pośrednictwem kinowych retransmisji.

Zacznijmy więc wspólnie 2023 rok z André i jego orkiestrą przy dźwiękach walczyków, marszy, słynnych operowych i operetkowych arii oraz największych przebojów muzyki popularnej. Do zobaczenia przed wielkim ekranem!

Czas trwania: około 140 minut, w tym jedna przerwa
Napisy: polskie
Prowadzenie koncertu: Charlotte Hawkins

(Na zdjęciu mężczyzna – André Rieu – trzyma w lewej ręce skrzypce)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content