„André Rieu. Potęga miłości”. Retransmisja nowego letniego koncertu z Maastricht

utworzone przez | lip 1, 2024 | Aktualności

Zupełnie nowy koncert André Rieu w naszym kinie Apollo! „Potęgę miłości”! To będzie najpiękniejsze wydarzenie końca lata i początku jesieni! Zapraszamy na retransmisję nowego letniego koncertu z Maastricht.

stoi muzyk ze skrzypcami

Bilety można już kupić na stornie www.mdkdzialdowo.pl/kino lub w kasie kina MDK Działdowo, ul. Jagiełły 13 w cenie 38 zł normalny, 35 zł ulgowy.

Retransmisję będzie można obejrzeć w kinie Apollo w dniach: 27 sierpnia, 2 i 23 września, godz. 18.00.

Muzyka jest miłością i nikt nie rozumie tego lepiej od maestra André Rieu. Otwórzcie więc swe serca i dajcie się porwać nowemu spektakularnemu widowisku „Potęga miłości” wprost z malowniczego Maastricht. Muzyczny język miłości, którym tak pięknie włada André Rieu, znów porwie Wasze serca.

Co roku latem na rynku urokliwego Maastricht pełen pasji skrzypek i dyrygent André Rieu przygotowuje wielki koncert dla ponad stu tysięcy melomanów przybyłych na tę okazję z wielu krajów. Retransmisję tego niesamowitego show ogląda jesienią rokrocznie milionowa widownia zgromadzona w kinach całego świata.

Magiczną „Potęgę miłości” – bo taki tytuł nosi nowy koncert maestra – przepełnią przepiękne walce, wzruszające ballady oraz melodie znane z najbardziej romantycznych filmów wszech czasów. Ich pełne pasji wykonania przez André Rieu, Orkiestrę Johanna Straussa oraz zaproszonych gwiazd przyniosą Wam mnóstwo radości i czułości.

Najnowszy show holenderskiego króla walca to wydarzenie skierowane do wszystkich. Otulmy się więc pięknem muzyki André Rieu i za sprawą najbardziej romantycznych melodii rozpowszechniajmy miłość po całym świecie. Dziś jest to potrzebne bardziej niż kiedykolwiek wcześniej!

(Na głównym zdjęciu stoi muzyk ze skrzypcami)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content