Wstąp po zdrowie 16 czerwca

utworzone przez | cze 5, 2019 | Aktualności

Zapraszamy na coroczny festyn „Wstąp po zdrowie” pod patronatem burmistrza Miasta Działdowa. Festyn odbędzie się 16 czerwca (niedziela) w parku Honorowych Dawców Krwi.

Impreza rozpocznie się o godz. 14.00. W razie niesprzyjających warunków pogodowych, festyn zostanie przeniesiony do hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2. Festyn uatrakcyjni występ zespołu Imperial.

Organizatorzy: Urząd Miasta, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej – Szpital w Działdowie, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

Współorganizatorzy: Miejski Dom Kultury, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Szkoły, ZHP, Organizacje Pozarządowe, Stowarzyszenia, Policja, wszyscy ci, którym na sercu leży kształtowanie prawidłowych postaw i zachowań zdrowotnych.