Noc z muzyką Queen

utworzone przez | cze 4, 2019 | Aktualności

Zapraszamy na koncert zespołu Queen Band i nagrodzony czterema oskarami 2019 film o historii legendarnej grupy Queen. Impreza rozpocznie się o godz. 20.00, wówczas to wysłuchamy ponadczasowych przebojów takich jak, „We are the champions”, „Show must go on” „Bohemian Rhapsody”, następnie o godz. 21.00 wystartuje kino plenerowe.

– Queen Band to grupa muzyków, zafascynowanych twórczością i muzyką zespołu Queen – mówi Sławomir Rutkowski, dyrektor MDK.

Fascynacja z jednej strony i znakomite umiejętności muzyczne z drugiej, zaowocowały powstaniem zespołu, który w bardzo krótkim czasie zyskał uznanie fanów Queen w Polsce i miano najlepszego zespołu wykonującego utwory angielskiej supergrupy. Podczas swych koncertów muzycy prezentują największe hity Queenu. Niezwykle wysokie umiejętności muzyczne artystów powodują, że każdy ich koncert jest niezwykłym wydarzeniem muzycznym dla słuchaczy. Queen Band oficjalnie istnieje na stronie internetowej gitarzysty Queen Briana Maya.

– Tytuł filmu, na który mamy przyjemność zaprosić Państwa do kina plenerowego, znaleźć można będzie na plakatach, dostępnych w siedzibie MDK przy ul. Wolności 64 oraz w przestrzeni wewnętrznej innych placówek miejskich. Informację można uzyskać również telefonicznie pod nr tel. 23 697 21 92 lub zapisując się się do newslettera na stronie internetowej mdk.dzialdowo.pl – mówi dyrektor. – A wszystko to ze względu na ograniczenia licencyjne, które nie pozwalają nam umieszczać tytułów filmów na plakatach w otwartej przestrzeni miasta.

Fakt ten nie wydaje się jednak być jakąkolwiek przeszkodą. Wszak jest tylko jeden film o historii zespołu Queen,  w którym główną rolę pierwszoplanową gra Rami Malek, nagrodzony jednym z czterech oscarów przyznanych w tym roku filmowi. Wystarczy więc wpisać te ogólne informacje do wyszukiwarki internetowej, aby nie mieć wątpliwości o jaki film chodzi.

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content