Zapraszamy na trzy premiery do kina Apollo: „Listy do M.5”, „Miłość na pierwszą stronę” i „King: Mój przyjaciel lew”

utworzone przez | lis 5, 2022 | Aktualności

Od piątku 4 listopada zapraszamy do kina Apollo w Działdowie na trzy premiery filmowe. Na najmłodszych czeka bajka „King: Mój przyjaciel lew”. A na starszą widownię czekają dwa filmy „Listy do M.5” i „Miłość na pierwszą stronę”.

plakaty filmowe filmów „Listy do M.5”, „Miłość na pierwszą stronę” i „King: Mój przyjaciel lew”

Bilety online można kupić na stronie >>>www.mdkdzialdowo.pl w zakładce Bilety online / Kino oraz w kasie kina ul. Jagiełły 13 (MDK Działdowo)

King: Mój przyjaciel lew
Nastoletnia Inés i jej brat Alex znajdują lwiątko, któremu nadają imię King. Gdy okazuje się, że mały lew jest poszukiwany i grozi mu niebezpieczeństwo, rodzeństwo wpada na szalony plan – chcą mu pomóc wrócić do prawdziwego domu.

Listy do M.5
“Listy do M.” powracają z 5. częścią wigilijnej opowieści. W kolejnej odsłonie zobaczymy świąteczne perypetie ulubionych bohaterów. Z czym zmierzą się tym razem?
Melowi jak zwykle nic nie wychodzi. Zbieg okoliczności sprawia, że staje się bohaterem mimo woli, a jego nie zawsze kryształowy charakter znowu zostaje wystawiony na próbę. Wojciech, który nie czuje wszechobecnej radosnej atmosfery, spotyka na swojej drodze kogoś, kto zmienia jego świąteczne plany. Z kolei Karina i Szczepan uwikłają się w walkę o spadek, który może poróżnić nawet najbliższych. Przekonają się czy z rodziną rzeczywiście dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach. To oczywiście nie wszystko! W tej części pojawią się też nowi bohaterowie i ich zaskakujące historie.
“Listy do M. 5” skupią się na uniwersalnych wartościach, takich jak miłość, bliskość czy życzliwość, które obecnie są najistotniejsze.

Miłość na pierwszą stronę
Ona jest zwykłą dziewczyną z sąsiedztwa, on najlepszą partią Rzeczpospolitej. Podobno przeciwieństwa się przyciągają, ale miłość bywa nieprzewidywalna. Szczególnie, gdy zanadto interesują się nią inne osoby.
„Miłość na pierwszą stronę” to historia Niny (Olga Bołądź) – współczesnego kopciuszka i Roberta (Piotr Stramowski) – syna pary prezydenckiej. Ona jest w trakcie życiowej przemiany i przebojowo stawia pierwsze kroki w zawodzie paparazzi. On też chce żyć na własnych zasadach i uwolnić się od blasku fleszy, co może okazać się trudniejsze, niż przypuszcza. Między bohaterami zaiskrzy jedynie ulotna „miłość na pierwszą stronę”, czy wielkie uczucie na całe życie?

(Na zdjęciu plakaty filmowe filmów „Listy do M.5”, „Miłość na pierwszą stronę” i „King: Mój przyjaciel lew”)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content