Wiosenne tulipany

utworzone przez | kwi 23, 2020 | Aktualności

Nie ma wiosny bez tulipanów! A gdy rozgoszczą się już w ogrodach, parkach i w wazonach, to nic, tylko oglądać, wąchać, podziwiać i malować! Taka praca plastyczna tulipany jest po prostu obowiązkowa!

Co będzie potrzebne?

kartka papieru formatu A4 (lub A3) pastele olejne farby kryjące, np. akrylowe lub plakatowe – 2 kolory (tu ciemnoniebieski i kremowy) gruby, okrągły lub szeroki pędzelek woda Jak wykonać? Narysuj tulipany pastelami w wybranych kolorach. Zamaluj środki pastelami. Gęstą farbą w dwóch kolorach obmaluj kwiaty i zamaluj tło. Pozostaw do wyschnięcia.

Nie skupiaj się na szczegółach, częściowo zamalowane pastele dodają tylko efektu artystycznego. Możesz wypróbować również taką wariacje: Czarne tło + pastele + biała i błękitna farba.

Taka wiosenna praca plastyczna zachwyci każdego! Pamiętaj, przed powieszeniem zrób zdjęcie i prześlij do mnie na adres e-mail: biuro@mdkdzialdowo.pl lub na Facebook MDK Działdowo. W wiadomości napisz swoje imię i ile masz lat.

Czekam z niecierpliwością na Wasze prace i pamiętajcie ZOSTAŃCIE W DOMU!

Jeśli chciałabyś/chciałbyś podzielić się efektami swoich prac prześlij do nas na adres e-mail:biuro@mdkdzialdowo.pl a tu znajdziesz >>> formularz zgody rodzica / prawnego opiekuna (także prześlij skan, zdjęcie wypełnionego i podpisanego własnoręcznie przez rodzica / opiekuna na nasz mail).

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content