„Raya i ostatni smok”, „Bodyguard i żona zawodowca” i „Szybcy i wściekli 9″ w kinie Apollo

utworzone przez | lip 17, 2021 | Aktualności

Od piątku (16 lipca) zapraszamy do kina Apollo na dwie nowości filmowe. Na najmłodszych czeka bajka Disneya „Raya i ostatni smok”. Starszą widownię i dorosłych zapraszamy na „Bodyguard i żona zawodowca”. Zobaczą Państwo także „Szybkich i wściekłych 9”.

Bilety online można kupić na stronie >>>www.mdkdzialdowo.pl/kino oraz w kasie kina ul. Jagiełły 13 (MDK Działdowo).

„Raya i ostatni smok” (2D/dubbing) opowiada o przygodach samotnej wojowniczki z fantastycznego królestwa Kumandra, która usiłuje odnaleźć ostatniego smoka, aby przywrócić światło i nadzieję w jej podupadłym świecie.

„Bodyguard i żona zawodowca” (2D/napisy): Michael Bryce (Ryan Reynolds) postanawia rzucić stresujący zawód ochroniarza i za namową swojej psychoterapeutki udaje się na zasłużony urlop. To ma być odwyk od broni, zabijania i pakowania się w kłopoty. Wszystko się jednak sypie, gdy już na początku swojego wypoczynku trafia w sam środek strzelaniny, której sprawczynią jest Sonia (Salma Hayek) – żona jego byłego klienta Dariusa (Samuel L. Jackson). Dzika, piękna i dwa razy bardziej nieobliczalna od swojego męża. Koszmar Bryce’a zaczyna się od nowa, a cała terapia ląduje w koszu na śmieci. Mimo nieśmiałego sprzeciwu bodyguarda, oboje z Sonią ruszają na ratunek Dariusa z rąk bandytów. Niestety na ich drodze stanie potężny i wyjątkowo mściwy szaleniec (Antonio Banderas), którego złowrogi plan może zniszczyć świat, jaki do tej pory znamy. Tylko, że ten szaleniec nie zna jeszcze pełni możliwości Bryce’a, Dariusa i, w szczególności, jego żony.

„SZYBCY I WŚCIEKLI 9” (2D/napisy): Dominic (Vin Diesel) prowadzi spokojne życie z Letty (Michelle Rodriguez) i ze swoim synem Brianem. Jednak nadal czyhają na niego różne niebezpieczeństwa. Tym razem Dominic będzie musiał zmierzyć się z duchami własnej przeszłości. Jego ekipa znów połączy siły, żeby pokonać wroga – doskonałego kierowcę Jacoba Toretto (John Cena), który jest bratem Dominica skłóconym z nim od wielu lat.
Reżyserem tej części serii jest Justin Lin, który po raz kolejny zdecydował się stanąć za kamerą „Szybkich i wściekłych”. Wyreżyserował część trzecią, czwartą, piątą i szóstą.
W filmie wyruszymy w podróż po niemal całym świecie. Bohaterowie produkcji odwiedzą między innymi Londyn, Tokio, Tbilisi, Azerbejdżan i Amerykę Środkową. Będziemy świadkami wskrzeszenia starych przyjaciół i powrotu dawnych wrogów. Historia zostanie napisana na nowo, a prawdziwe znaczenie rodziny będzie poddane próbie jak nigdy dotąd.

(Na zdjęciu plakaty filmowe: „Raya i ostatni smok”, “Bodyguard i żona zawodowca“, „Szybcy i wściekli 9”)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content