Qbik, Szulerzy, Rozes, Tulinki i Maraquja – muzyczna uczta [zdjęcia]

utworzone przez | sie 15, 2021 | Aktualności

Drugi dzień Urodzin Działdowa minął pod znakiem prawdziwej uczty, dla wielbicieli różnych gatunków muzycznych. Wspaniale bawiliśmy się podczas występów Maraquja, zespołów Rozes i Szulerzy oraz gwiazdy wieczoru Qbika.

Piękne i utalentowane dziewczęta z zespołu Maraquja zaprezentowały bogate show taneczno-muzyczne. Cieszyły bez wątpienia oko i ucho, wspaniałymi układami choreograficznymi i świetnym wykonaniem polskich i zagranicznych hitów. Dla miłośników mocnego uderzenia zagrał zespół Rozes, a Szulerzy wraz z Bartkiem Szopińskiem dali popis energetycznego i tanecznego rock and rolla, z nutą swingu. Publiczność, w większości młodsza (ale nie zabrakło też starszych sympatyków muzyka) tłumnie przybyła na występ Qbika, polskiego rapera i autora tekstów. Zaśpiewał on swoje największe przeboje „4 pory roku”, „Taka dama” czy „Słodka”, przy wtórze publiczności, śpiewającej wraz z artystą.
Dla dzieci wystąpiły natomiast Tulinki.

Przypominamy: na niedzielne (15 sierpnia) koncerty wejściówki nie obowiązują, obowiązuje natomiast limit osobowy. W parku jednocześnie będzie mogło znajdować 1000 osób, w tym 250 niezaszczepionych.

Imprezy odbędą się według wytycznych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego. Prosimy pamiętać, że wejście na teren imprezy, a także do strefy wesołego miasteczka, może oznaczać konieczność pokazania paszportu covidowego lub aktualnego negatywnego testu na Covid-19. Pamiętajcie też o zabraniu ze sobą maseczek. Młodszych, zapraszamy do strefy wesołego miasteczka.

Co jeszcze przed nami

15 sierpnia
godz. 17.00, Koncert Stwora Głodomora (program dla dzieci)
godz. 18.15, Rastafajrant (reggae)
godz. 19.30, Prywatka 60-70 zespół 4Mation (polskie hity lat 60. 70.)
godz. 20.30, 4 szmery (heavy metal cover AC/DC)
godz. 21.30, BajorekD i tancerki (disco polo)
godz. 22.30, Pokaz fireshow – grupa artystyczna IGNIS
Park Honorowych Dawców Krwi (ul. Wolności)