Koncert “Wszystko czego dziś chcę” w Miejskim Domu Kultury w Działdowie

utworzone przez | paź 25, 2023 | Aktualności, Wydarzenia

Opuszczona dyskoteka, która swoje czasy świetności miała już dawno za sobą, nagle ożywa i przenosi artystów a wraz z nimi publiczność w muzyczną podróż do lat 70 tych i 80 tych. 

 grupa występujących artystów na scenie MDK w Działdowie

— Witajcie w klubie Your Voice. Zaczynamy piosenką “Wszystko czego dziś chcę” — powiedział Daniel Chodyna, piosenkarz i reżyser koncertu.
— Na początek były polskie utwory (m.in. Cykady na Cykladach, Co mi Panie dasz), a potem artyści wraz z publicznością ruszyli dalej, z rewelacyjną muzyką ABBY, by wylądować w starym kinie i przypomnieć sobie melodie z ponadczasowych filmowych hitów (m.in. Never Ending Story, Ghostbusters). I znów powrót na dyskotekę, gdzie króluje Daddy Cool i Voyage Voyage. Nie mogło też zabraknąć prawdziwych gigantów tamtych czasów: Whitney Houston, Quinn, Madonny i Tiny Turner. A na bis niezapomniana La Bamba. 

Publiczność była zachwycona, artyści świetnie się spisali, oddając klimat epoki, poprzez piosenki, kostiumy czy dekoracje. Reżyserem koncertu był Daniel Chodyna, który również występował na scenie. Śpiewali Tadeusz Seibert, Daniel Chodyna, Ewelina Szambora, Natalia Świniarska oraz dzieci i młodzież z pracowni wokalnej Your Voice, działającej przy MDK: Kalina Stefańska, Emilia Piórkowska, Lena Brydzińska, Małgorzata Mróz, Paweł Stachowiak, Amelia Rogowicz, Kalina Boberek, Michał Grocki, Wiktoria Antkiewcz, Lena Masiak, Anna Pergoł, Maria Mackiewicz, Zofia Wagner, Oliwia Barwińska, Pola Pszuk, Antonina Szostek, Katarzyna Rogiewcz, Marika Meredyk, Patrycja Kilanowska, Zuzanna Mroczek, Halina Wagner, Hanna Wagner. 

Organizatorem wydarzenia był Miejski Dom Kultury w Działdowie, gdzie w sali widowiskowo-kinowej odbył się koncert.

(Na zdjęciu głównym grupa występujących artystów na scenie MDK w Działdowie)

(Galeria zawiera 130 zdjęć, na których widać artystów występujących na scenie, śpiewających, tańczących, publiczność zgromadzoną na widowni, pamiątkowe fotografie artystów)

  

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content