Drzewko na talerzu

utworzone przez | maj 4, 2020 | Aktualności

Ręcznie malowany talerz, w dodatku wykonany samodzielnie na pewno może stać się bardzo pięknym dodatkiem domowej galerii.

— Można na nim namalować wszystko, począwszy od serduszek, misi, kwiatuszków, po wszelkie abstrakcje artystyczne. Tylko należy pamiętać, że nie może mieć kontaktu z żywnością, ponieważ w dzisiejszym ćwiczeniu użyliśmy zwykłych farb akrylowych. Wykonanie takiego nie jest trudne — mówi instruktor zajęć plastycznych w MDK w Działdowie Justyna Rutkowska.

Zatem, czego potrzebujemy: biały ceramiczny talerz, koniecznie gładki, farby akrylowe, pędzle, patyczki kosmetyczne, gumka recepturka, kubeczek na wodę, odrobiny cierpliwości, szczypty fantazji.

— I w taki oto sposób można zamienić zwykły, biały, talerz w dekoratorskie, oryginalne cudo, które możesz podarować bliskiej osobie i nie tylko. Życzę Wam satysfakcji tworzenia i czekam na Wasze prace — mówi Justyna Rutkowska

Taka wiosenna praca plastyczna zachwyci każdego! Pamiętaj, przed powieszeniem zrób zdjęcie i prześlij do mnie na adres e-mail: biuro@mdkdzialdowo.pl lub na Facebook MDK Działdowo. W wiadomości napisz swoje imię i ile masz lat.

Jeśli chciałabyś/chciałbyś podzielić się efektami swoich prac prześlij do nas na adres e-mail:biuro@mdkdzialdowo.pl a tu znajdziesz >>> formularz zgody rodzica / prawnego opiekuna (także prześlij skan, zdjęcie wypełnionego i podpisanego własnoręcznie przez rodzica / opiekuna na nasz mail).

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content