Festiwal „Młodzi Mają Głos” 2022 – 16 września

utworzone przez | wrz 7, 2022 | Aktualności

Festiwal „Młodzi Mają Głos” 2022 – 16 września

Już 16 września o godz. 18.30 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Działdowie odbędzie się Koncert Galowy IV edycji Festiwalu Chóralnego „Młodzi mają głos”! Rezerwujcie termin w kalendarzach, nie może Was zabraknąć! Wstęp jest wolny, więc zabierzcie rodziny, znajomych i bądźcie z nami w ten wspaniały wieczór!

plakat promujący Festiwal „Młodzi Mają Głos” 2022

Wystąpią dla Was:
CHÓR COPERNICUS z Lublina – pod dyrekcją Mileny Wnuk
CHŁOPIĘCY CHÓR KAMERALNY „CHCEMY ŚPIEWAĆ” z Łodzi – pod dyrekcją Katarzyny Sawiak
CHÓR OUR VOICE z Działdowa – pod dyrekcją Danuty Czeczot
CHÓR CUDAWIANKI I CHÓR SUNLIGHT z Działdowa – pod dyrekcją Danuty Czeczot

Specjalnym gościem tej edycji będzie Izabela Zalewska – wokalistka, dyrygentka chóralna, wykładowczyni Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz pedagog wokalny. Zwyciężczyni programu telewizyjnego „Szansa na sukces Opole 2020” oraz laureatka Nagrody Publiczności w koncercie Debiuty na 57. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.
Naszym chórom podczas festiwalu będą towarzyszyć niesamowici muzycy, którzy wraz z chórzystami przeniosą Was do innego świata.
Robert Bielak – skrzypek, kompozytor, aranżer, producent i wizjoner muzyczny. Współtwórca olsztyńskiej grupy literacko-muzycznej „SCENA BABEL”. Animator zdarzeń artystycznych Olsztyna. Twórca Cabaretu dada Go.
Zbigniew Chrzanowski – perkusista, pedagog. Współpracował m.in. z Reni Jusis, Czerwony Tulipan, Robertem Janowskim. Obecnie pracuje z zespołem Babsztyl, Solid Rock-tribiute Dire Straits, Robert Bielak Ensemble.
Krzysztof Partyka – pianista, klawiszowiec, aranżer, pedagog. Uczestniczył w wielu projektach o bardzo skrajnych stylistykach od poezji śpiewanej poprzez jazz aż do ostrego rocka odnajdując się w każdej przestrzeni dźwiękowej.
Przemek Góralski – niezwykle barwna postać. Gitarzysta wielu muzycznych projektów. Grał z Natalią Niemen. Był jednym z twórców zespołu Multicolor.
Stach Czeczot – kontrabasista i basista. Koordynator festiwalu „Młodzi mają głos”. Muzyk zespołów Harlem, Rock-tribiute Dire Straits, Robert Bielak Ensemble, Multicolor. Grał z Grzechem Piotrowskim i Tomkiem Szymusiem w zespole Head Up.
Koncert poprowadzi Katarzyna Janke – z urodzenia zwyczajna kobieta, z natury kociara, z zamiłowania „artystka”. W wolnym czasie występuje na deskach teatru amatorskiego przy MDK w Działdowie.
Na koncercie usłyszycie takie utwory jak: „Mamma Mia” z rep. ABBY, „Something just like this” z rep. Coldplay czy też “Szare Miraże” z rep. Maanamu w aranżacji Łukasza Matusika.
Po więcej informacji zapraszamy na nasz profil na facebooku „Festiwal Chóralny Młodzi Mają Głos”.
Zapraszamy!

Patrycja Szczęsna

(Na zdjęciu głównym plakat promujący Festiwal „Młodzi Mają Głos” 2022)

(W galerii znajduje się siedem grafik informujących o Festiwalu „Młodzi Mają Głos” 2022)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content