Zapraszamy na filmy: „O czym dzisiaj marzą zwierzęta”, „Hiszpański romans” i „King’s Man. Pierwsza misja”

utworzone przez | sty 19, 2022 | Aktualności

W środę i czwartek (19, 20 stycznia) zapraszamy do kina Apollo na takie filmy jak: „O czym dzisiaj marzą zwierzęta”, „Hiszpański romans” i „King’s Man. Pierwsza misja”.

(Na zdjęciu plakaty filmowe: „O czym dzisiaj marzą zwierzęta”, „Hiszpański romans”, „King’s Man. Pierwsza misja”)Bilety online można kupić na stronie >>>www.mdkdzialdowo.pl/kino oraz w kasie kina ul. Jagiełły 13 (MDK Działdowo)

W najbliższym czasie w naszym kinie zboczą jeszcze Państwo takie premiery firmowe jak: „Gierek”, „W 80 dni dookoła świata”, „Nędzarz i madame”, „Spider-Man: Bez drogi do domu”, „Clifford. Wielki czerwony pies”, „Koniec świata czyli Kogel Mogel 4” oraz przedpremierowo „Skarb Mikołajka”. Zapraszamy do śledzenia terminarza kinowego na stronie internetowej: www.mdkdzialdowo.pl/kino

„O czym dzisiaj marzą zwierzęta”:

Maggie jest pomysłowym wombatem, a Bradley to miłość jej życia i najlepszy przyjaciel, który zaginął jakiś czas temu w tajemniczych okolicznościach. Zaniepokojona, ale i pełna nadziei Maggie nie ustaje w poszukiwaniach ukochanego. Pewnego dnia natyka się na nietypową sytuację i przypadkiem ratuje z opresji innego futrzaka – niepozornego Ptysia. Tak zaczyna się ich przyjaźń oraz nieoczekiwana kariera Maggie jako superbohaterki, która – nie do końca wierząc w swoje możliwości – początkowo niezbyt chętnie zamienia piżamę na kostium, zakłada maskę i rusza w miasto.

„Hiszpański romans”:

Mort i Sue to amerykańskie małżeństwo, które przybywa na festiwal filmowy w San Sebastian w Hiszpanii. On jest byłym wykładowcą filmoznawstwa, a ona specjalistką od reklamy pracującą dla młodego i obiecującego reżysera Philippe. Mort szybko zauważa, że Sue jest zafascynowana swoim podopiecznym oraz że to zainteresowanie wykracza poza czysto zawodowe ramy. W ich małżeńskiej relacji pojawia się kryzys. Pewnego dnia Mort trafia na wizytę do pięknej lekarki, która podziela jego zainteresowania i spojrzenie na świat. Nowo poznana kobieta również tkwi w trudnym związku – jej mąż jest malarzem o bardzo porywczym temperamencie. Czy za sprawą nowej znajomości Mort odnajdzie nadzieję i optymistycznie spojrzy w przyszłość? W życiu, jak w kinie – wszystko jest możliwe!

„King’s Man. Pierwsza misja”:

Najgorsi tyrani i zbrodniarze w historii spiskują, by wywołać wojnę, której ofiarą padną miliony ludzi. Tylko jeden człowiek może ich powstrzymać, o ile zdąży… Oto opowieść o pierwszej na świecie niezależnej, działającej w pełnej tajemnicy agencji wywiadowczej.

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content