Weź udział w warsztatach recytatorskich

utworzone przez | lut 25, 2020 | Aktualności

— Co powinni wiedzieć młodzi aktorzy na temat występów przed publicznością, jak pokonać tremę, jak mówić, żeby zaciekawić i zyskać uznanie widzów i jurorów? Na te pytania odpowie prowadzący tegoroczne warsztaty recytatorskie – Michał Domański – instruktor teatralny w Teatrze Ochoty w Warszawie — mówi instruktor Marzanna Bielecka-Maćkowiak.

— Warsztaty skierowane są do uczniów szkół podstawowych, którzy będą brali udział w zbliżających się konkursach recytatorskich na różnych etapach (szkolnych, miejskich, gminnych, powiatowych i wojewódzkich) — dodaje Marzanna Bielecka-Maćkowiak.

Michał Domański studiował w PWST (filia we Wrocławiu) na wydziale – aktorstwo teatru lalek. Jest pedagogiem, aktorem i reżyserem w ramach metody Teatru Forum – teatru zaangażowanego społecznie. Tworzy spektakle nastawione przede wszystkim na pracę z widzem.

Warsztaty odbędą się 24 marca w sali teatralnej MDK, ul. Wolności 64: godz. 10.00-11.30 – uczniowie klas i-IV SP, godz. 11.45-13.30 – uczniowie klas V-VIII SP.

Zapisy do 20 marca w biurze MDK, ul. Wolności 64, tel. 23 697 21 92. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapraszamy.

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content