W ostatnim miesiącu nasze kino odwiedziło 2500 widzów

utworzone przez | lip 2, 2021 | Aktualności

Nasze kino Apollo Miejskiego Domu Kultury w Działdowie, po odmrożeniu działalności w maju, gościło w ciągu ostatniego miesiąca 2500 widzów. W tym okresie oprócz seansów popołudniowych w kinie odbyło się 30 dodatkowych seansów, głównie dla szkół i przedszkoli w godzinach dopołudniowych.

— Łącznie od momentu wznowienia działalności kinowej zagraliśmy już 270 seansów, a liczba widzów przekroczyła 6200 osób. Prawdziwym kinowym hitem była animacja „Krudowie 2: Nowa Era”, którą obejrzało w naszym kinie 1128 widzów. Dla porównania powiem, że do tej pory największą frekwencją cieszył się film „Pętla”, który zgromadził blisko 700 widzów — mówi dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Działdowie, Sławomir Rutkowski. — Jeśli chodzi o aktualne propozycje jakie graliśmy, to dużą popularnością wśród dorosłych cieszył się film „Obecność 3”, który w dniu premiery obejrzał praktycznie komplet publiczności. Dlatego dla miłośników filmów z dreszczykiem przygotowaliśmy nową propozycję „Ciche miejsce 2”. Film który bił w ostatnim czasie rekordy oglądalności w Stanach Zjednoczonych.
A, co zobaczymy w najbliższym czasie w naszym kinie?
— Wśród propozycji dla młodzieży i dorosłych mamy w najbliższym czasie film „Mortal Kombat”, „Cruella” oraz hit kinowy „Szybcy i wściekli 9”. A najmłodszych zapraszamy na animację Disneya pt. „Luca”.

kw

(Na zdjęciu Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Działdowie Sławomir Rutkowski)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content