VI Działdowski Jarmark Antyków, Rękodzieła i Zdrowej Żywności – 29 sierpnia 2021 r. – weź udział

utworzone przez | sie 17, 2021 | Aktualności

Działdowski jarmark to impreza promująca wytwórców rękodzieła, rzemieślników, kolekcjonerów, którzy podczas imprezy mogą eksponować swoje prace i zbiory. Jest to idealne miejsce dla wytwórców zdrowej regionalnej żywności takiej jak miody, pieczywo, sery czy przetwory owocowe. Stanowi promocję każdego przejawu działalności rękodzielniczej z zakresu rzeźby, haftu, malarstwa, wyrobu biżuterii, garncarstwa, wikliniarstwa oraz innych form.

Działdowski jarmark to także występy artystyczne, koncerty, warsztaty artystyczne, animacje oraz pokazy i wystawy. Impreza ma podkreślać bogactwo kulturowe regionu Działdowszczyzny oraz ułatwiać kontakt twórców i potencjalnych odbiorców tych dóbr.

Udział podmiotów w imprezie, umożliwiający działalność promocyjną i handlową jest bezpłatny. Organizator nie będzie pobierał opłat za stoiska spełniające określone kryteria, ale zastrzega sobie prawo do nałożenia opłat lub odmowę udostępnienia miejsca, na działalność stoiskom, niezwiązanym bezpośrednio z rękodziełem, kolekcjonerstwem ani innymi wyżej wymienionymi formami twórczości rękodzielniczej.

Udział w wydarzeniu należy zgłaszać telefonicznie (tel. 23 697 2192) mailowo mdkdzialdowo@wp.pl lub bezpośrednio w biurze Miejskiego Domu Kultury w Działdowie ul. Wolności 64. Organizator deklaruje w miarę możliwości udostępnienie stoisk lub elementów wyposażenia stoisk. Zapotrzebowanie w tym zakresie, należy uwzględnić w zgłoszeniu udziału w imprezie.

(Na zdjęciu kadr z jarmarku, na pierwszym planie stoisko, w tle grupa osób)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content