Trzy nowości w naszym kinie: „Luca”, „Mortal Kombat” i „Ciche miejsce 2”

utworzone przez | lip 2, 2021 | Aktualności

Od piątku (2 lipca) zapraszamy do kina Apollo na trzy nowości filmowe. Na najmłodszych czeka bajka Disneya „Luca”. Dla nieco starszej widowni i dla dorosłych został przygotowany film „Mortal Kombat” oraz horror „Ciche miejsce 2”.

Bilety online można kupić na stronie >>>www.mdkdzialdowo.pl/kino oraz w kasie kina ul. Jagiełły 13 (MDK Działdowo).

„Luca” (2D/dubbing): to najnowsza animacja studia Disney/Pixar, której akcja rozgrywa się w pięknym nadmorskim miasteczku na Riwierze Włoskiej. Pełen niezwykłych przygód film opowiada o dorastaniu dwójki przyjaciół. Chłopcy wspólnie przeżywają niezapomniany letni czas, który upływa im na niekończących się przejażdżkach na skuterze i delektowaniu się lodami. Jednak ich beztroską zabawę może w każdej chwili zepsuć ujawnienie głęboko skrywanego sekretu. Obaj są potworami morskimi z innego świata, znajdującego się tuż pod powierzchnią wody.

„Mortal Kombat” (2D/napisy): Wojownicy podróżują do świątyni boga Raidena, aby przygotować się do krwawego turnieju znanawego, jako Mortal Kombat

„Ciche miejsce 2” (2D/napisy): Rodzina Abbott wyrusza w nieznane. Tym razem potwory, które zwabia najmniejszy hałas, nie są już jedynym zagrożeniem.

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content