Kabaret Paranienormalni – z programem „Bez znieczulenia” w MDK w Działdowie

utworzone przez | lut 25, 2022 | Aktualności

Zapraszamy 23 kwietnia do Działdowa na występ Kabaretu Paranienormalni w programie „Bez znieczulenia”. Kabaret wystąpi w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Działdowie przy ul. Jagiełły 13, o godz. 16.00. Bilety można kupić na stronie internetowej mdkdzialdowo.pl w zakładce Bilety online / Kino oraz w kasie MDK Działdowo, ul. Jagiełły 13 w cenie 80 zł normalny 75 zł seniorzy i młodzież. Bilety będą dostępne od 4 marca 2022.

(Na zdjęciu plakat promujący wydarzenie)

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15 latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem? Obraca wszystko w żart!

Kiedy nawet lasy zostają zamknięte w artyście budzi się wena.
„Bez znieczulenia’ to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15 lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.

„Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie ? Jak znaleźć miłość w Internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina ? „Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content