Festyn Wstąp po Zdrowie

utworzone przez | cze 18, 2019 | Aktualności, Wydarzenia

Podczas niedzielnego festynu „Wstąp po Zdrowie”, który odbył się Parku Honorowych Dawców Krwi, wystąpili wokaliści i zespoły, działające w Miejskim Domu Kultury w Działdowie.

Coroczny festyn „Wstąp po Zdrowie” łączy dobrą zabawę z elementami profilaktyki i promocji zdrowia.

Na scenie zaprezentowały się nasze sekcje: bębniarze „Kerimszak Danb”, pod kierunkiem Dominiki Banach, wokaliści z sekcji wokalnej Marka Pepłowskiego: Matylda Wiśnicka, Adam Cieśliński, Aleksandra Mizeria, Eliza Wierzchołowska, Michał Grocki, Zuzanna Knozowska i Maja Przybysz oraz tancerki i tancerze z grup Piruecik, Fuks 2, Bzik i Flash Dance, prowadzonych przez Aldonę Demianiuk – Fojut.

Adam Sienkiewicz, podopieczny Marzanny Bieleckiej- Maćkowiak z sekcji teatralnej, zapowiadał poszczególne punkty programu i występy.
Dyrektor MDK Sławomir Rutkowski i instruktor Marek Pepłowski podziękowali Zuzannie Knozowskiej, za wieloletni udział w zajęciach sekcji wokalnej.

Więcej zdjęć i film >>> Dobra zabawa i promocja zdrowia

—  Zuzia to znakomita interpretatorka. Brała udział w Ogólnopolskim Młodzieżowym Festiwalu Piosenki Hoffer Superhit Festival, nagradzana na konkursach o zasięgu powiatowym. Obowiązkowa, sumienna. Zuzia jest absolwentką Szkoły Muzycznej I st. im. Arno Kanta w Działdowie, w klasie fortepianu. Myślę, że nigdy nie zaprzesta śpiewania. Życzę jej wiele sukcesów —  powiedział Marek Pepłowski, opiekun sekcji wokalnej.

mcz

(fot. Karol Wrombel)

 

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content