Dla dzieci „Samsam”, a dla dorosłych „Klub rozwodników” i „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”

utworzone przez | wrz 25, 2020 | Aktualności

Od piątku (25 września) zapraszamy na dwa nowe filmy do naszego kina Apollo. Dzieci zobaczą bajkę „Samsam”, a dorośli komedię „Klub rozwodników”. Trzecim filmem jaki można oglądać w kinie, jest to cieszący się sporą widownią dramat „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”.

Bilety online można kupować na stronie >>>www.mdkdzialdowo.pl/kino oraz w kasie kina ul. Jagiełły 13 (MDK Działdowo).

„Klub rozwodników” (2D/napisy) – Pełna błyskotliwie niepoprawnego humoru komedia o tym, że czasem rozwód to dopiero początek życia na pełnych obrotach!  
Grupa świeżo upieczonych singli z odzysku zakłada klub, w którym uczą się w pełni korzystać z uroków życia na wolności. Wreszcie bez ograniczeń!  
Ścieżkę dźwiękową napędzają hity legendarnej grupy KOOL AND THE GANG, która także pojawia się w filmie!  

„Samsam” (2D/dubbing) – Studio, które stworzyło Minionki, przedstawia przezabawne i pełne akcji przygody najmniejszego superbohatera galaktyki. „Samsam” to nowe dzieło producentów „Chłopca i wilka” oraz oscarowych animacji „Trio z Belleville” i „Ernest i Celestyna”, będące kinową wersją serialu, który również w Polsce zdobył dużą popularność. Dołącz do Samsama i jego fantastycznych przyjaciół. Zwiedzaj kosmos i sięgnij gwiazd w poszukiwaniu zaginionej supermocy. Być może odkryjesz nową planetę lub dotrzesz tam, dokąd nie dotarł jeszcze żaden dzieciak. 

„25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” (2D/oryginalny) – To poruszający dramat sensacyjny, oparty na prawdziwych wydarzeniach, którymi żyła cała Polska. To fabularna opowieść o życiu Tomasza Komendy, młodego mężczyzny niesłusznie skazanego na 25 lat więzienia za gwałt i zabójstwo nastolatki. Twórcy filmu podejmują próbę znalezienia odpowiedzi na do dziś nurtujące wszystkich pytania. Jak to mogło się wydarzyć? Dlaczego niewinny człowiek musiał aż 18 lat czekać w celi na sprawiedliwość?
Serdecznie zapraszamy.

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content