„Avatar-Istota wody”, „Kierunek: Księżyc!” oraz „Kot w butach: Ostatnie życzenia” w Kinie Apollo

utworzone przez | gru 27, 2022 | Aktualności

Zapraszamy do Kina Apollo, działającego przy Miejskim domu Kultury na megahit “Avatar-Istota wody”. A dla najmłodszych w najbliższym czasie wyświetlimy dwie bajki “Kierunek:Księżyc!” oraz “Kot w butach:Ostatnie życzenia”.   

Bilety online można kupić na stronie >>>www.mdkdzialdowo.pl w zakładce Bilety online / Kino oraz w kasie kina ul. Jagiełły 13 (MDK Działdowo)

KIERUNEK: KSIĘŻYC! MOONBOUND
Film animowany w polskiej wersji językowej.
Czasami lepiej posłuchać młodszej siostry! Pewnej nocy Piotrek odkrywa, że mała Ania zniknęła. Gdy próbowała pomóc w spełnieniu magicznej przepowiedni gadającemu robaczkowi, panu Żukosławowi, porwał ją zły Lunos. Aby uratować siostrę, chłopiec nie ma wyjścia – musi udać się za nią na Księżyc! Podczas tej nieprawdopodobnej wyprawy połączy swe siły ze strzegącym dziecięcych snów Piaskunem, weźmie udział w kosmicznym wyścigu po Drodze Mlecznej i poprosi o wsparcie Nocną Wróżkę. Zanim Piotrek odnajdzie Anię, czeka go mnóstwo przygód. Niekiedy starszy brat może mieć większą moc niż niejeden superbohater!

Avatar: Istota wody
Akcja filmu “Avatar: Istota wody” rozgrywa się ponad dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części. To opowieść o rodzinie Jake’a i Neytiri oraz ich staraniach, by zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim dzieciom. Bohaterowie, staną w obliczu tragedii oraz bitew, które muszą stoczyć, aby przeżyć.1

Kot w butach: Ostatnie życzenie
Kot w Butach odkryje, że jest pasjonatem przygód. Wykorzystał już wszystkie swoje osiem z dziewięciu istnień. Postanawia wyruszyć w podróż, aby znaleźć mityczne “ostatnie życzenie” i przywrócić swoje dziewięć żyć.

(Na zdjęciu plakaty filmowe filmów “Kot w butach: Ostatnie życzenie“, “Avatar: Istota wody”, “KIERUNEK: KSIĘŻYC! MOONBOUND“)

Facebook

Pin It on Pinterest

X
Skip to content