W ostatnim czasie ...

2016.12.31

"SYLWESTER"

więcej informacji

2016.12.21

"Koncert Kolęd i Pastorałek"

więcej informacji

2016.12.17

"SŁOWIK"

więcej informacji

2016.12.10

"ODPALAMY CHOINKĘ"

więcej informacji

2016.11.26

"HOFFER SUPERHIT"

więcej informacji

GRAFIK ZAJĘĆ GRUP, ZESPOŁÓW I SEKCJI MDK

Zapraszamy na ..

MUZYCZNE ZADUSZKI – PLATEAU AKUSTYCZNIE Miejski Dom Kultury w Działdowie zaprasza na koncert Muzyczne Zaduszki z udziałem zespołu PLATEAU. Wydarzenie odbędzie się 28 października o godz. 18.00, w sali widowiskowej MDK przy ul. Jagiełły 13. Zespół wykona program PLATEAU AKUSTYCZNIE, w ramach którego usłyszymy m.in. utwory Marka Grechuty, Leonarda Cohena czy Marka Jackowskiego. Zapraszamy! PLATEAU Zespół, który już od lat łączy poetyckie teksty z rockowymi brzmieniami. Są twórcami przebojów: "Niebezpiecznie piękny świt" i "Nic nie pachnie jak ty". Mają na koncie 5 płyt. Zasłynęli jako autorzy bestsellerowego albumu "Projekt Grechuta" (2011), na którym zamieścili swoje autorskie i odważne wersje piosenek Mistrza. Album okazał się sukcesem, a Plateau zagrali ponad 300 koncertów promujących tę płytę, zapraszając na swoją trasę koncertową m.in. Martynę Jakubowicz, Renatę Przemyk, Magdę Umer, Marka Jackowskiego, Adama Nowaka (Raz Dwa Trzy)... Słyną z bardzo dobrych koncertów, będących połączeniem niezwykłej wrażliwości, doskonałego kontaktu z publicznością oraz... elementów kabaretowych, dzięki czemu często wypełniają sale do ostatniego miejsca.

Warsztaty teatralne i aktorskie w MDK – Działdowo – 21-22 października 2017 r. (sob. - niedz. godz. 11.00) Jeżeli fascynuje cię praca aktora, kochasz teatr, pragniesz rozwijać swoje zamiłowania – te warsztaty są właśnie dla ciebie! Zapraszamy wszystkich - dzieci, młodzież i dorosłych. Zajęcia są bezpłatne, a poprowadzą je doświadczone instruktorki z Pracowni Teatralnej w Olsztynie: Karolina Burdyło-Getka i Jolanta Denejko. Zapisy przyjmujemy w MDK na ul. Wolności 64. Warsztaty pozwolą rozwinąć twórczy potencjał, otwartość i wyobraźnię, zwiększą świadomość ciała, poprawią technikę mowy itp. Finałem zajęć będzie etiuda teatralna. Czas trwania zajęć będzie zależał od wieku uczestników. Dzieci z kl. I – VII szkół podst. w godz. 11.00 do 13.30 (sob. i ndz.), młodzież gimnazjalno-licealna i dorośli – 11.00 do 14.00 i 15.00 do 18.00 (sob.) oraz 11.00 – 14.00 (ndz.) Prosimy zabrać ze sobą luźny strój i wygodne obuwie. Informacje szczegółowe: Marzanna Bielecka-Maćkowiak - instruktor MDK. w Działdowie.

Trwają przygotowania do X edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki HOFFER SUPERHIT FESTIVAL’ DZIAŁDOWO 2017. Festiwal, który w czerwcu 2015 r. otrzymał statuetkę dla Najlepszego Produktu i Usługi Warmii i Mazur, odbędzie się 2 grudnia 2017 r. w hali widowiskowo-sportowej przy Gimnazjum nr 2 w Działdowie. Gwiazdami X edycji festiwalu będą: zespół WILKI obchodzący w tym roku jubileusz 25-lecia działalności artystycznej oraz belgijski piosenkarz DANZEL, którego najbardziej znany singiel Pump It Up, długo gościł w czołówce europejskich i światowych list przebojów. Koncert będzie finałem festiwalowej Gali Laureatów. Sponsorem tytularnym, już siódmy rok z rzędu będzie firma HOFFER. W dniu 3 grudnia odbędą się warsztaty wokalne, prowadzone przez znakomitą polską wokalistę, Grażynę Łobaszewską. Artystka będzie także jurorką podczas przesłuchań konkursowych. Zamieszczamy kartę zgłoszenia i Regulamin. Termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu upływa 6 listopada.

Regulamin Karta zgłoszenia

Weź udział w badaniu zainteresowania i zapotrzebowania na nowe produkty i usługi kulturalne oferowane przez Miejski Dom Kultury w Działdowie.

Aby wziąć udział w badaniu należy wypełnić ankietę papierową i dostarczyć ją do Urzędu Miasta Działdowo, Wydział Organizacyjny - pok. nr 1 lub zagłosować internetowo na stronie:

www.bo.dzialdowo.pl

Szczególnie zachęcamy do głosowania internetowego. To najłatwiejszy i najszybszy sposób, w jaki można oddać głos. Poza tym system internetowy jest tak skonstruowany, że pozwoli nam uniknąć błędów, które mogą pojawić się na kartach papierowych.

Badanie potrwa do 14 września 2017 r.

Przeprowadzona analiza i wyniki badania posłużą do zdefiniowania Państwa potrzeb oraz popytu na ofertę kulturalną. Wyniki badań będą wykorzystane we wniosku o dofinansowanie projektu "Przywrócenia funkcji kulturalnych budynkowi przy ul. Jagiełły 13" polegającego na wykonaniu kompleksowego remontu budynku przy ul. Jagiełły 13 i stworzeniu w nim nowoczesnej sali widowiskowej oraz kina. Na realizację tej inwestycji Gmina-Miasto Działdowo zamierza ubiegać się o dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2014-2020.

Aby badanie mogło być reprezentatywne, uprawnionym do udziału w badaniu jest osoba, która najpóźniej w roku przeprowadzania badania kończy 16 rok życia, zameldowana na pobyt stały lub czasowy w Gminie-Miasto Działdowo do dnia 18 sierpnia 2017 r.

ANKIETA

KALENDARZ IMPREZ MDK

<Pazdziernik 2017>
PNWTSRCZPTSOND
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     
Aktualne

Interesujesz się muzyką?
Chciałbyś grać w zespole?

A może masz już swój zespół?
Zgłoś się do pracowni muzycznej
Miejskiego Domu Kultury w Działdowie
- codziennie od poniedziałku do piątku
w godz. 13.00-20.00

Dysponujemy profesjonalną salą prób i nagłośnieniem.
Przyjdź, sprawdź, naprawdę warto!

Partnerzy


Miejski Dom Kultury w Działdowie                         mail: mdkdzialdowo@wp.pl                                  aktualizacje: Leszek Jastrzębowski